Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megvertem a kutyámat, e miatt...

Megvertem a kutyámat, e miatt van rossz kedve?

Figyelt kérdés
Annyira rosszul érzem magam e miatt, az a legrosszabb hogy egy semmiség szinte. Kirágta a labdámat. Nem tudom mi ütött belém sosem bántottam de most eléggé megvertem. Nem ez volt az első eset hogy elrágta valamimet, de sosem csináltam ilyet. Nagyon félt és erőseket ütöttem rá. Tegnap viszont semmi baja nem volt és nem haragudott rám nem is félt tőlem, ma viszont olyan bús, nem játszott és csak a tápot ette meg (mert szoktunk neki ételt is adni) E miatt van rossz kedve vagy megfázott esetleg? Hívjak orvost? Olyan rosszul érzem magam úgy imádom a kutyámat, ha visszaforgathatnám inkább magamat vetném a vonat elé :( adjatok tanácsot és kérlek ne rontsatok a helyzetemen azzal nem megyek semmire. Ugye nem lett beteg miattam?
2017. ápr. 6. 18:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
16%

Na megjött már a sok állatvédő... :-D :-D

A kutyádnak csak simán rossz kedve lett amiért "elfenekelted". Biztos hogy nem lett semmi baja nyugodj meg. Most bevágja a durcit, de pár nap múlva kutya baja.

2017. ápr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem sincs komoly baja, ha csak a fenekét ütötted, akkor belsővérzése se nagyon lehet.

De ne kockáztass vidd orvoshoz!

2017. ápr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
62%
Aki nem püföli a kutyáját, az mind fanatikus állatvédő mi? :D Vagy szimplán csak nem ideggyenge, gondoltál már erre? :)
2017. ápr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
39%
hiába pontoztok le nem vagyok állatkínzó. Nem verem a kutyám, de akkor nagyon kiérdemelte a verést (ami egy tarkón csapás és egy kis elfenekelés volt) Ennyi minimum kellett hogy észrevegye magát mert ha csak annyit teszek hogy "jajj Buksika ilyet nem szabad" akkor szarni fog a fejemre és újra megteszi. De persze biztos nektek van igazatok és minden kutyát meg lehet nevelni a szeretet erejével. Nyugi kérdező, valószínűleg nincs baja a kutyádnak csak durcás, viszont ha továbbra is ilyen marad érdemes orvoshoz vinni.
2017. ápr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
37%
Maradjál már a gyökérségeiddel
2017. ápr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
67%

"Nem ez volt az első eset hogy elrágta valamimet, de sosem csináltam ilyet."


Az a baj, hogy eddig nem volt nevelve finoman se, most meg ugyanazért egy durva verést kap. Kutyát is csak úgy lehet nevelni, ahogy gyereket: következetesen.

2017. ápr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

Maradjál már a gyökérségeiddel


vagyis maradjak veled?:-D

2017. ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a te rossz kedvedet tükrözi vissza.
2017. ápr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
6%
Szerencsétlen kutya azt se tudja miért kapott. Idióta vagy! Nem való neked kutya, nevelni sem tudod! Ha jót akarsz neki, add oda valakinek, aki tud vele bánni és nem egy idegbeteg focistakötsög!
2017. ápr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
51%

Neked tényleg nem való állat.

Én úgy gondolom amúgy,hogyha van eleget foglalkozva vele,akkor nem rágja ki unalmában a labdát vagy a cipőt.De ha mégis,akkor el kell rakni előle és csak a saját játékait elől hagyni.

De ha mégis megtörténik a baj, akkor éreztetni vele,hogy ez így nem ok,nem szabad.És kész, soha nem szabad így megütni egy állatot.

Ő neked van kiszolgáltatva, elég sokat elárul, hogyha valaki képes megverni egy nála gyengébb vagy alacsonyabb rangú embert/állatot.

Az erőszak amúgy sosem megoldás.Ha fölös energiáid vannak,ideges vagy akkor vezesd le sporttal.Vagy hosszú sétákkal,futásokkal a kutyáddal.

2017. ápr. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!