Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megvertem a kutyámat, e miatt...

Megvertem a kutyámat, e miatt van rossz kedve?

Figyelt kérdés
Annyira rosszul érzem magam e miatt, az a legrosszabb hogy egy semmiség szinte. Kirágta a labdámat. Nem tudom mi ütött belém sosem bántottam de most eléggé megvertem. Nem ez volt az első eset hogy elrágta valamimet, de sosem csináltam ilyet. Nagyon félt és erőseket ütöttem rá. Tegnap viszont semmi baja nem volt és nem haragudott rám nem is félt tőlem, ma viszont olyan bús, nem játszott és csak a tápot ette meg (mert szoktunk neki ételt is adni) E miatt van rossz kedve vagy megfázott esetleg? Hívjak orvost? Olyan rosszul érzem magam úgy imádom a kutyámat, ha visszaforgathatnám inkább magamat vetném a vonat elé :( adjatok tanácsot és kérlek ne rontsatok a helyzetemen azzal nem megyek semmire. Ugye nem lett beteg miattam?
2017. ápr. 6. 18:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Hányok tőled,de sebaj, majd visszakapod.
2017. ápr. 8. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Egy kutyát nevelni kell, nem verni.

Veréssel nem érsz el semmit. Lehet, hogy engedelmeskedni fog neked, de félni is.

Akkor szidtad le, amikor még mindig rágta, vagy már nem? Mert ha már nem rágta a labdát, akkor már a sima leszidás is felesleges lett volna, mert szerencsétlen kutya nem tudta mit csinált, s így kapott verést...

Ha meg akarod tartani a kutyát, menjetek kutyasuliba.

Ha viszont nem, sőt, unod, alig foglalkozol, vagy továbbra is ilyen leszel vele, akkor inkább add másnak...

2017. ápr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!