Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell kutyát venni ha...

Miért kell kutyát venni ha nincs rá pénz? (fajtatisztáról van szó! )

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok,hogy mindenki jön azzal,hogy:

"Szeretnék egy törzskönyves,fajtatiszta kutyát,kennelek??"

"Ja am úgy 10ezernél ne legyen már több,me azt nem tudom am fizetni,nekem olcsó kell"

Akkor,hogy fogja majd etetni/itatni minőségi táppal a kutyát??


Jó persze más ha valaki menhelyről vesz,most kérem ne ide terelődjön a szó!!



Az,hogy mindenki fajtatiszta divatkutyát akar (tisztelet a kivételnek),de amikor már a pénzre kerül a szó akkor már jönnek a kifogások meg a magyarázás.

Igen aki szeretne kutyát és kellő szaktudása van hozzá az vegyen/fogadjon örökbe,ivartalanitsa,de aki csak így bumm bele,na vegyünk egy fajtatiszta kutyát,mert nekem lesz korcs,de pénzem nincs venni.

Ti ezt értitek??


Ez számomra felfoghatatlan!!


2010. máj. 13. 17:28
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:

Ha nem nagy gond,KORT tudnátok írni a végére??!!

Kíváncsi vagyok rá,hogy kinek mi a meglátása és,hogy hány éves.

Köszönöm.

Csak ennyi,hogy:

"blabalalbalbalbal

212" :)

2010. máj. 13. 17:29
 2/38 anonim ***** válasza:
84%

Egyszerű,nem gondolnak bele abba hogy mire kell még költeni,csak a kutyát nézik,illetve hát minél jobbat akarnak minél olcsóbban.

kort(nem értem miért akarod ezt a szót a végére:S)

2010. máj. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
84%
Nem nagyon értem én sem.Szerintem sokan szeretnének divatkutyát, de nincs annyi pénzük.Ez kb. olyasmi lehet(most eléggé sarkítok, elnézést), mint amikor valaki hamis gucci táskát meg hasonlót akar venni.Meg sajnálja rá a pénzt.
2010. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
67%

Ezek az emberek nagyon tudatlanok, nem tudnak gondolkodni, hogy mi minden kötelességük lesz egy állattal. Persze, hogy nem érted, a hülyéket nem érti a normális.

KORT

2010. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
68%

Ugyanazért amiért azt gondolják hogy joguk van gyereket szülni akkor is ha nincs egy lyukas garasuk sem, elég lesz neki a szeretet. Azt hiszik kutyához is joguk van. És hát igazuk is van, mert az vesz aki akar, de azért egy felelősségteljes ember le tud róla mondani ha nincs rá lehetősége. Ez olyan dolog amit mindenkinek magának kéne belátni mert sajna szabály nincs rá.

18L

2010. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon divatos mentalitás: legyen ócsó, de azért márkás, hogy mutasson, és foglalkozni se kelljen vele sokat.


Én jogosítványhoz kötném a kutyatartást meg a gyereknevelést, épp úgy, mint az autóvezetést.

33/L

2010. máj. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Ja, a végéről lemaradt: KORT
2010. máj. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim válasza:
21%
Bocs, azt megkérdezhetem, h miért kellene ivartalanítani az újonnan vett fajtiszta kutyát?
2010. máj. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
xD a KORT azt nem mint szót hanem az élet korodat (18, 33) értette. Am egyszerű a válasz. Nincs bennük felelősségérzet. Féltékenyek más kutyáira. Vagy kell nekik egy társ de nem gondolnak bele hogy a kutyának ezzel csak rosszat tesznek.
2010. máj. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
19%

miért kell sznobnak lenni?


miért ne lehetne valakinek kutyája aki nem bírja megvenni 60-100 ezerért?attól még enni tud neki adni,inni meg gondolom nem martinit iszik hanem vizet.lehet nem hiszed de az általad favorizált prémium kutyatápok inkább egyhangú sík táplálkozást jelentenek,mintsem létkérdést.hidd el össze lehet állítani fele pénzből egy egészséges étrendet a prémium kaják eltúlzott árából.orvoshoz meg fajtafüggetlenül járni kell keverékekkel is ez alap.

29\F

2010. máj. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!