Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell kutyát venni ha...

Miért kell kutyát venni ha nincs rá pénz? (fajtatisztáról van szó! )

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok,hogy mindenki jön azzal,hogy:

"Szeretnék egy törzskönyves,fajtatiszta kutyát,kennelek??"

"Ja am úgy 10ezernél ne legyen már több,me azt nem tudom am fizetni,nekem olcsó kell"

Akkor,hogy fogja majd etetni/itatni minőségi táppal a kutyát??


Jó persze más ha valaki menhelyről vesz,most kérem ne ide terelődjön a szó!!



Az,hogy mindenki fajtatiszta divatkutyát akar (tisztelet a kivételnek),de amikor már a pénzre kerül a szó akkor már jönnek a kifogások meg a magyarázás.

Igen aki szeretne kutyát és kellő szaktudása van hozzá az vegyen/fogadjon örökbe,ivartalanitsa,de aki csak így bumm bele,na vegyünk egy fajtatiszta kutyát,mert nekem lesz korcs,de pénzem nincs venni.

Ti ezt értitek??


Ez számomra felfoghatatlan!!


2010. máj. 13. 17:28
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Nem kell.persze nem kell,semmi sem kötelező,gondolok itt arra,hogy ha valaki nem ért a kutyákhoz (vagyis a tenyésztéshez) és nem tenyészteni szeretne akkor miért kellene szaporitani?

De most erről nem szeretnék vitatkozni,meghát ezt tényleg mindenki maga dönti el..


Köszönöm a válaszokat.

2010. máj. 13. 17:44
 12/38 anonim ***** válasza:
81%

Mert fel akarnak vágni vele, hogy fajtatiszta kutyájuk van, de igazán pénzük nincs rá. Csak a látszat. Szerintem.

De én egyébként meg azt nem értem, hogy miért ilyen nagy élmény a fajtatiszta kutya egy átlagos embernek? Mikor annyi kutya van a menhelyeken is, ők ugyanolyan értékes, kedves állatok lehetnek.

2010. máj. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
53%
Ja, és 22L.
2010. máj. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

Jajj istenem!

Kérlek olvass és értelmezz.

Tisztán leírtam,hogy akinek nincs pénze és szeretne kutyát annak természetesen legyen,hisz attól még lehet jó helye.

De szerinted aki divatból vesz kutyátm,de nem kell neki keverék,de olcsó legyen és törzskönyves az mennyire szeretne kutyát?Persze most szeretne,de később??!!

És akkor majd veszi a szaporitotól!!,mert nemfog menhelyre elmenni,mert az hogy nézzne már ki?

2010. máj. 13. 17:46
 15/38 anonim ***** válasza:
0%

blabalalbalbalbal

212

2010. máj. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
Igen, arra írtam a válasz első felét.
2010. máj. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

Jó hát az egy példa volt,gondoltam így hátha a KORT írjátok és nem azt,hogy KORT na mindegy.

Köszönöm aki megértette mire is vagyok itt kíváncsi,annak is köszönöm aki nem.

2010. máj. 13. 17:53
 18/38 anonim ***** válasza:
48%

29F-nek ajánlom hogy kicsit tanulmányozza a kutyákat. :)

"egyhangú sík táplálkozást": mert tudod nekik nincs szükségük változatosságra, mert nem emberek és nem élvezetből esznek, nem is éreznek olyan sok dolgot az ételből mint mi. Sőt még árt is nekik a változtatosság, hogy csak a kasmenést említsem. Ezért hát a prémium táp tökéletesen megfelel nekik egész életükben. :)

2010. máj. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
*hasmenés
2010. máj. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
0%

mert látják a gyönyörűbbnél gyönyörűbb kutyákat, megkérdezik milyen fajta és szeretnének ők is olyan. szegény ember is vágyhat fajtatiszta kutyára. vagy mert a boxereknek olyan egyedülálló a jellemük.

és ne gyere azzal h menhelyről meg fajtamentőktől is vehet, mert azok már sok rosszon mentek át és én se nyugodt szívvel fogadnám be, ráadásul más összecsiszolódni egy kölyökkel és más egy felnőttet hazaszoktatni.

2010. máj. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!