Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Teljesen megváltozott ivartala...

Teljesen megváltozott ivartalanítás után, mintha nem is az én kutyám lenne, fog ez változni? :. (

Figyelt kérdés

A kutyám egy örökmozgó energiabomba volt, folyton szaladgált a másik 2 kutyával, imádott sétálni, futni, labdázni. Nem lehetett lelőni. Ivartalanítás óta csak fekszik ül... Letargikus, vagy nem is tudok rá jobb szót, de mintha teljesen kicserélték volna. Nem labdázik, ha hívom ide jön de amúgy nem. Ha csináltam régen valamit az udvaron rögtön jött, hozta a labdát, hogy dobaljam neki. Most csak néz. Enni is immel-ámmal. Már 3,5 hónapja volt a műtét, azóta ilyen. Betegnek nem beteg, voltunk több vizsgálaton is, kapott vitaminokat is, de semmi :/

Elvesztettem a kutyám? :( Soha nem lesz már a régi? :(

Ha ezt tudom soha nem viszem el az operációra. A másik kettőnél is inkább figyelünk, de ez szörnyű.

Nagyon hiányzik a kutyám :(



2017. ápr. 15. 16:10
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az ivartalanítás miatt lett ilyen.

Valami más állhat a háttérben, vagy testi vagy lelki baj.

Kan vagy szuka?


Szerintem próbálj vele sokat foglalkozni, vedd rá a játékra, kajával például, vidd el a kutyusokat túrázni, menjetek el a futtatóba, ahol új barátokat szerezhet, es játszhat velük.


A lényeg, hogy mozdítsd ki a hétköznapi"unalmas" környezetből, folyamatosan érjék új ingerek, és tereld el w figyelmét a "fájdalmáról".

2017. ápr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
100%

Saját kutyám nincs ivartalanítva,de ő már 15 éves, de ismerősök kutyája ivartalanok és egyik sem változott.

Sőt egyiket jól ismerem, nagyon pörgős kutyus. Ivartalanítva lett 2 hete. Semmiben nem változott.

Ezt a változás dolgot gazdák ragasztják rá a kutyákra,lelkileg.


Vidd el sétálni, kedvenc falatjával trükközetek stb.Csinálj úgy mint műtét előtt.

2017. ápr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:

Minden hétvégén megyünk valahova ahova ők is jönnek, futtatoba is járunk heti többször. Ha elengedjük őket pisi, kaki, aztán csak ül, fekszik.

Köszönöm a tippeket, várok még, hátha van olyan amit még nem próbáltam :/

10-es szörnyű érzés, a legjobbat akartuk neki erre tönkre tettük :(

2017. ápr. 15. 17:02
 14/51 A kérdező kommentje:

Mindent ugyanúgy​ csinálok, alig eszik, a jutalomfalatot is csak szaglássza...

Próbáltam én ugyan úgy tanitgatni, de nem. Nem engedetlen, inkább semmi nem érdekli...

2017. ápr. 15. 17:04
 15/51 anonim ***** válasza:
Milyen fajta kutya? Kan vagy szuka?
2017. ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:
3 éves, kan, husky.
2017. ápr. 15. 17:41
 17/51 anonim ***** válasza:
92%
Nekem csak ivartalan kutyáim vannak, semmi ilyet nem vettem észre rajtuk, sőt irigylésre méltó kondijuk van. Nem tudom mi történhetett, nyilván nem lehet kizárni, hogy az ivartalanitas miatt, de én nem hiszem. Mindenesetre jobbulást a kutyinak.
2017. ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
100%
A mi kutyánk energiaszintje és kedve semmit sem változott az ivartalanítással. Ez persze nem zárja ki, hogy a te kutyáddal ez történt, de biztosan nem általános jelenség
2017. ápr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:

Én vele beszélnék:

[link] (a linket csak a név és az elérhetőség miatt küldöm)

Eszméletlen sokat tud a kutyák lelkivilágáról!

2017. ápr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:
Sajnos nem Magyarországon élünk :/
2017. ápr. 15. 20:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!