Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy olyan kutya kerülne...

Ha egy olyan kutya kerülne hozzátok akivel nem passzoltok, megtartanátok vagy inkább új gazdi után néznétek?

Figyelt kérdés

Szóval tegyük fel hogy a te az önfejű, független kutyákat szereted, akikben van kihívás, ennek ellenére hozzád kerül egy kutya aki szinte a seggedbe bújik és lesi minden kívánságod.


Esetleg te egy sportos típus vagy a kutyád viszont egy lustaság, vagy épp fordítva.


Ha egy olyan kutya kerülne hozzátok aki az "elvárásaitok", "igényeitek" teljes ellentéte lenne (és ti is az övé) és a napjaitok épp csak elviselhetőek lennétek (ennek ellenére szeretnétek a kutyát (már aki)) megtartanátok és elviselnétek még 15 évet vagy nehéz szívvel de új gazdit keresnétek?



2017. ápr. 15. 21:55
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Szerintem keress neki egy erőskezű, szerető gazdát, akivel később is tartod a kapcsolatot. Aztán ha gondolod később örökbefogadhatsz egy hozzád illő kutyát. :) kopóféléket kerüld ;)
2017. ápr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
ezt idegenként könnyű mondani hisz semmi nem köt a kutyához, viszont én és ő is nagyon ragaszkodóak vagyunk. Már attól is ideges vagyok ha más viszi sétálni, ő meg séta közben képtelen elszakadni tőlem. Szerintem őt is nagyon megviselné hiába kerülne jó helyre, + soha többé nem láthatnám max képen. Ez nekem nem kell, akkor inkább maradjon minden így.
2017. ápr. 16. 12:51
 33/36 A kérdező kommentje:
de most már hagyjuk az offolást.
2017. ápr. 16. 12:51
 34/36 anonim ***** válasza:
Eddig azt írtad nem gazdacentrikus és önálló. Na mindegy, így meg is válaszoltad a kérdést :D
2017. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
A gazdicentrikus nálam azt jelenti hogy a kutya figyel az emberre, mindig lesi és szeret vele lenni, játszani vagy csak együtt sétálni vele. Na az én kutyám nem ilyen. Ha elbújok akkor sem vesz észre míg nem szólok neki, utána persze fejvesztve keres.
2017. ápr. 16. 19:20
 36/36 anonim ***** válasza:
Nem tudok érdemben válaszolni, mert ilyen nem fordulhat elő, mivel olyan kutyát választok magam mellé, akinek a jelleme illik hozzám.
2017. ápr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!