Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát vegyek?...

Milyen fajta kutyát vegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nemsokára kertes házba költözünk... Egy nem annyira nagy kutyát szeretnénk, de nem is olyan kicsit (méretre gondolok).. Viszonylag sok időm lenne vele foglalkozni, Az udvaron szabadon lenne (elég nagy udvar), Persze lenne neki pajtája is... Eléggé nehéz a választás.. :) Előre is köszi a válaszokat! :)

2017. máj. 2. 20:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
98%
Akkor a szomszédos se felelős kutyatartó. Miért olyan nehéz ezt felfogni hogy a kutyának kell a napi séta? Már csak az élménydús környezet igénye miatt is, nem csak fárasztásból.
2017. máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy nem mennék el vele sétálni.. (Nem szeretek sétálni, mindenhova biciklivel megyek) Azt írtam, hogy néha elmennék vele... Azt nem tudom bíztosítani, hogy mindennap, de egy héten minél többször, amikor csak tudok...
2017. máj. 2. 20:58
 13/26 anonim ***** válasza:
97%
A kifejtős válaszodban direkt kitértél rá hogy nem szeretsz sétálni, és csak a játékot nyújtanád neki meg hogy kap enni inni, ez édes kevés egy kutyának és nem bántásból mondom. Egy romboló kezelhetetlen kutya lenne a végeredménye ha nincs lefárasztva szellemileg és testileg is, nem is beszélve hogyha nem hagyja el a kertet vagy csak ritkán, akkor nem lesz megfelelően szocializálva és a kevés kijárás során is húzni fog és kezelhetetlen lesz, annyira örül hogy végre kimozdultál vele.
2017. máj. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
98%

Most őszintén, minek nektek kutya?


Ma még van kedved hozzá, egy hét múlva meg már valszeg nem lesz.


Inkább kérj a számítógépedre valami játékot és játssz azzal, ha megunod meg kikapcsolod.

2017. máj. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Amit írtam fennebb, volt már kutyám, csak muszáj volt tatámnak adjam, ugyanis tömbházba költöztünk.. Vele is egy héten kb 3-4 szer mentem el sétálni.. Nagyon szeret még mindig, pedig mostmár ritkán találkozok vele.. Ha akkor nem szerettem volna vele foglalkozni akkor valószínüleg ezt a kérdést ki sem íram volna, ugyanis meg se járta volna az agyam hogy kutyát vegyek.. (mert ha nem szerettem volna akkor akkor szerintem most nem szeretném, hogy legyen egy kutyám..)
2017. máj. 2. 21:07
 16/26 anonim ***** válasza:
90%
Plüss
2017. máj. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem fogadod vissza a kutyádat amit lepasszoltál? Ha annyira szeretted meg fontos volt neked, szoros volt a kapcsolatod és a kutya is ragaszkodik én a helyedben biztos hogy visszavenném magamhoz és nem keresnék egy új kölyköt főleg ilyen hozzáállással. Bár ezek alapján..
2017. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Ja.. Azt nem írtam oda, hogy tatám nem akarja visszaadni.. Azt mondta hogy inkább pénzt ad, hogy vegyek egy másikat, de úgysem adja vissza...
2017. máj. 2. 21:13
 19/26 A kérdező kommentje:
A multkor kérdeztem meg: Bemegyek a kapun, mondom, hogy Jövő hónapban vigyük el a kutyát.. Azt mondja, Azt te nem viszed ki a kapun.. Mondom, hogy éjjel ellopom, azt mondja, hogy inkább vele alszik... :D
2017. máj. 2. 21:17
 20/26 anonim ***** válasza:
86%

Kutya Kell?

Menj menhelyre önkéntesnek.

2017. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!