Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha elszökött a kutya be kell...

Ha elszökött a kutya be kell jelenteni valahova?

Figyelt kérdés

Mamáéknál volt egy NJ méretű keverék, meg volt kötve mert harapott. 3 napja éjjel elszabadult, megölt egy millió csirkét, kacsát, stb mamánál is a szomszédnál is és eltünt. Kell ezt jelenteni valahol?

Emberekre is veszélyes lehet oltva van de chip nincs benne (szerintem az ő falujukban egyik kutyában sem).

Ha haza jönne elaltatnák, tehát nem maradna meg semmiféleképpen.



2017. jún. 1. 10:35
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
83%

"Lényegében álltában hal meg a kutya, hamarabb mint hogy összeesne."


Na, itt a másik IQ bajnok. Te most miről firkálsz, méghozzá egyre gyakrabban??????

2017. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
0%

Te nem láttál még úgy látszik kutyát elaltatni. Én már igen...


De szerintem kérdező adjuk fel a párbeszédet vele mert akárhányszor írjuk le hogy nem rombolásért altatják el "büntetésből" hanem veszélyességért a veszély megszüntetése miatt, ha te így akarod megszüntetni a veszélyt, nem fogja megérteni. nagyon rá van kattanva erre a rombolásért elaltatásra.

És azt se fogja fel hogy nem valami hatóság bíróság fogja halálra ítélni a kutyát hanem csakis a gazdája döntése hogy milyen módon szünteti meg a veszélyt aminek a megszüntetése a kötelessége. Egyetlen kitétel van csak, hogy a hatályos jogszabályokkal ne ütközzön. Az pedig nem vitatéma, azt csak fel kell lapozni, s el kell olvasni.

2017. jún. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
100%

Drága, a hatósági állatorvos vizsgálja meg a kutyát, s ő dönti el veszélyesnek nyilvánítja, vagy sem.


Azért, mert a nagyi azt mondja harap, és elkapott pár csirkét, nem altatják el, hiába kéri a gazdája! Nem bemondásra likvidálnak egészséges kutyákat, ha tisztában vagy a törvénnyel, akkor miért írsz blődséget??????????

2017. jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
0%

Mert én a gyakorlattal vagyok tisztába s nem a semmibe dobálózóm mások felelősségével, mint te.

Ez nem úgy működik, hogy a kutya megtámadott több embert elszökik stb. de a hatósági állatorvos azt mondja hogy ennek ellenére nem veszélyes a gazda továbbra is tartsa nyugodtan persze ha megismétlődik akkor természetesen a gazda a hibás:)))


Úgy látom a lényeget nem fogod fel, a felelősség kérdését. Na de érthető, nem téged csuknának le ha gáz van hanem a kérdezőt. Te meg mosnád kezeidet...

2017. jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező azonban vigyázz az itteni válaszolókkal, mert fogalmuk sincs a felelősségről, ha azt hiszik hogy egy egészséges kutyát nem altatnak el pusztán csak a veszély gyanúja miatt hanem megvárják míg a gyanú beigazolódik. És legfőképp azt ne hidd hogy szakértők nem fogják megvizsgálni, ha történik valami, hogy voltak e olyan előjelek amik alapján kötelességed lett volna intézkedni....
2017. jún. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
92%
Na megjött a napi kamu kérdés. Remélem jól szórakoztál.
2017. jún. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
87%

....."megölt egy millió csirkét, kacsát,....."


LOL ::DDDDDD Jó étvágya lehet a kutyinak. Nem ülte meg a gyomrát az egy millió csirke, kacsa?

2017. jún. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
0%
zsargon
2017. jún. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
96%
Primitív troll, nem zsargon.
2017. jún. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
0%
tudom itt mindenki troll
2017. jún. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!