Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáknál is úgy van, mint...

A kutyáknál is úgy van, mint nálunk, hogy ha borotválják a szőrét rendszeresen, akkor annál erősebben és dusabban nő majd vissza?

Figyelt kérdés
Főleg a lányok érthetik, hogy mire gondolok. :)

2017. jún. 2. 18:48
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

"De azt mivel magyarázzátok akkor hogy a kutyám szőre még 1 év múltán is durva maradt ott ahol lenyírták neki?

Ennyi idő alatt miért nem jött akkor helyre? "


Ezt nem tudom, az állatorvossal konzultáld meg. Lehet, kapott valami egyéb kezelést is. Hol nyírták, mert a kutya szőre sem mindenhol egyforma tapintású. A kutyák szőre lassan nő, de 1 év alatt helyre kellene, hogy jöjjön.

A mi kutyánknak is lenyírták a szőrét egy helyen 2 éve, és ugyanolyan nőtt vissza.

2017. jún. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Az állatorvos azt mondta hogy gyakran előfordul hogy másmilyen szőr nő vissza.
2017. jún. 8. 12:37
 33/37 A kérdező kommentje:

Ha valakit érdekel:

visszanőtt a szőre, de végig a hátán borzalmas lett, kemény, drótos. Nem értem miért. Régen olyan jó kis puha szőre volt mindenütt, most meg kemény szálú undorító. Ráadásul ilyen hülyén, rétegződve nőtt ki, hogy ahogy gyűrődik a bőre, látszanak kopasz helyek.

Az oldalán ugyanolyan maradt a szőre mint régen volt szerencsére.


Nagyon megbántam a dolgot és senkinek sem javaslom a borotválást, még ha nagyon meleg is van. Tönkre teszi a szőrt teljesen. Most meg már hiába adagolom neki a lazacolajat meg kiegészítőket, sosem lesz már olyan szép bundája mint ezelőtt, teljesen megváltozott a szőrminősége. Kb. lett egy drótszőrű kutyám.

2017. dec. 20. 17:29
 34/37 anonim ***** válasza:
0%
Megérdemled.
2017. dec. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Mégis miért is?

Mert jót akartam a kutyámnak, hogy ne szenvedjen a melegtől?

2017. dec. 20. 23:01
 36/37 anonim ***** válasza:
0%
Arra nyilván nem gondoltál, hogy a szőre szigetelhet is. Most legalább ezt is tönkrevágtad.
2017. dec. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

Hogy te milyen faragatlan bunkó vagy...


Érdekes, itt senki nem mondott ilyet. Én viszont gondoltam rá. De a kutyának nagyon melege volt, úgyhogy meg kellett próbálnom, és ez segített is neki. Azt sem tudod milyen fajta, akkor miért gondolod látatlanban hogy jobb lett volna neki úgy?

Különben többen is írták hogy ugyanolyan szőre fog visszanőni, meg majd lekopik meg ilyesmik. De nem így lett sajnos. Persze nem hibáztatom őket, mert itt mindenki segítő szándékkal írt, téged kivéve persze. Hogy lehet ilyen taplón válaszolni valakinek akt nem is ismersz. Mi a bajod?

2017. dec. 21. 23:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!