Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elszökött, eltüntt a sérült...

Elszökött, eltüntt a sérült kutyánk, mit tegyek? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

Pár napja befogadtunk egy kutyát ( nem tudom hány éves lehet 2-3 évesnek mondták a menhelyen) nekünk is van egy kutyánk, a menhelyen azt mondták nagyon jól kijön a kutyákkal gyerekekkel, mindenkivel. 3 napig itthon voltam velük párszor az új kutya próbálta ledominálni a miénket, de rászoltunk.Ma mikor jöttem haza a munkából a szomszéd még azt sem engedte, hogy beálljak rögtön jött és mondta, hogy összeverekedtek a kutyák dobálták őket mindennel (nem tudnak bejönni az udvarra) de nem engedték el egymást, több vérfolt is van az udvaron, de a két kutya sehol, bejártam mindent a környéken de nem találtam őket sehol.

Az ideg öl meg :(

Annyira bánom, hogy befogadtam ezt a kutyát volt benne valami kis alatomosság, de elheseggettem a gondolatot, soha többet ilyet csak legyen meg a kutyám.Azt sem tudom, hogy szökhettek ki, a mi kutyánk 4 év alatt soha nem szökött el :( Most is épp a határt járom...

Facebookom nincs, de egy barátnőm kiírta és az állatorvosnak is szóltam. Képet akartam felrakni de nem találom sehol a memóriakártyát amin van kép :(



2017. jún. 12. 18:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%
Aki analfabéta a kutyákhoz, ne is fogadjon be hányatott életű ebet!
2017. jún. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Sztem van befogadott és befogadott kutya között is kulombseg úgy ahogy staffi és staffi között is!

Nem lett volna szabad egyben hagynod őket,max kennel az egyiknek amíg nem vagy otthon,de már mindegy!

Tanultál ebből is!

Kívánom hogy találd meg a kutyusokat!

2017. jún. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

A helyi gyepmestert is értesítsd, hátha befogta/befogja valamelyiküket.


Milyen fajta kutyák? Hímek vagy nőstények?

HELYILEG hol vesztek el, hol laktok? (Budapesten pl. az ebtelep.hu oldalon van a gyepmester elérhetősége.)

2017. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Haza jött :)

Van pár sérülése, de nem vészes. Holnap azért doki.

A másik nem került elő.

2017. jún. 12. 23:29
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Örülök!

Remélem azért meg lesz a másik is!

2017. jún. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Azért a másikat is kérlek keressétek gőzerővel. :(
2017. jún. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Tegnap estig kerestük őket meg ma is megyünk munka után. Már jeleztük a menhelynek, hogy készüljenem mertha meglesz visszük vissza. Hát ment a szájhúzogatás meg, hogy mostanában annyi ilyen van, hogy pár nap múlva vissza viszik, ő nem is érti. Úgy felidegesített ezzel, mondtam neki, hogy talán el kéne mondani, hogy valójában milyen a kutya, nem felmagasztalni, hogy minél hamarabb elvigyék.
2017. jún. 13. 14:06
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem a menhelyet is.Mi egy cicát készülünk örökbefogadni,a menhelyi gondozó első mondata az volt,hogy mivel már egy meglévő cica mellé hoznánk haza,legyünk türelmesek,akár több hét is lehet míg összeszoknak,ne vigyük vissza két nap után.Mivel menhelyről hoztátok,benne volt a pakliban,hogy nincs rendesen szocializálva,és nem lett volna szabad három nap után így magukra hagyni őket.Ti is hibásak vagytok elég rendesen.
2017. jún. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Ki tud kivenni több hét szabit?

Mi nem.

De ezt a menhelyen is elmondtuk, hogy hétfoőig leszünk itthon.

De azt mondták, hogy nem lesz semmi gond, nagyon jól kijön a kutyákkal stb.

Ha lett volna jele, hogy összeverekednek majd, nem hagyom itthon őket.

Tanulópénz, délután visszük állatorvoshoz a kutyánkat, nézze meg a sérüléseit azért.

Köszönöm a válaszokat!

2017. jún. 13. 15:11
 20/20 anonim válasza:
Sziasztok! Felvagyok háborodva azokon az embereken akik nem értenek a kutyákhoz, de szídják az ottani kutyákat! Mi vagyunk a hibások hogy oda kerül, és MI-rajtunk múlik milyen a kutya.. 8 hónaposan hoztuk haza, most 5 éves.. Semmi gond nincs vele, csak domináns de csak kutyákkal, mert tudja hogy hol áll a ranglistában.. Nevéles kérdése kedves analfabéták! Örülök hogy megvan a másik, de nem tudom mire számítottál... Jó hogy védi a területét.. Mind1 szép estét!
2017. júl. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!