Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Depressziós a kutyám?

Depressziós a kutyám?

Figyelt kérdés
Sajnos a napokban 9 kölykét vesztette el a német juhászom. Első ellése volt és nem igazán tudta hogyan kell őket gondozni. Sok halva született (valószínűleg egy régebbi balaset miatt ahol zúzódott a csípője). Viszont mikor meghalt az utolsó kölyök azt ugye elvettem és eltemettem. De ő azóta is nálam keresi. A pokróccal fekszik amin a pici volt és nem tágít mellőle. Vittem le neki egy plüss pingvint ami kicsit hasonlít a kölykére. Elfogadta és védi őt. De lehet depressziós a kutyám? Valamint a tejjel ami az anyának van mit csináljak? Az felszívódik neki vagy állatorvos tud rajta segíteni? Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat

2017. jún. 25. 21:27
1 2 3 4 5
 11/47 bollocks ***** válasza:
82%
Gratlálok, van egy túlzabáltatott, többször is pároztatott kutyád, aztán még te vagy felháborodva, ha elmondják, hogy fos alak vagy. Megítélem neked a mai este baromja címet, kiérdemelted.
2017. jún. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
79%

Tehát nem szaporítasz, de azért pároztatod annak ellenére, hogy a doki (piacon vette a diplomát?) azt mondta nem lehet kölyke. Pároztatás után pedig nem tűnt fel, hogy vemhes, mert újabb kifogás, kövér a kutya. Vemhesen is leet ivartalanítani, de valszeg direkt akartál szaporítani, hogy aztán jó pénzést eladd.


Gratulálok, mesélj még, a végén kiderül, hogy chipje sincs és láncon van 0-24-ben.

2017. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem depressziós.

Ivartalanítsd végre azt a szerencsétlen állatot, ahelyett, hogy pároztatnád, amikor nyilvánvalóan erre nem alkalmas!

Plüsst, pokrócot elpakolni, kaját visszafogni, fokozatosan egyre többet sétáltatni, mozgatni. Mindez az állatorvosi kezelés mellett, nem helyett! Mihelyt lehet, műttesd meg, mielőtt belepusztul a felelőtlen szaporításba. :(

2017. jún. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:49

Ha párzás után visszavérzik a kutya, az tökéletes jele annak, baj van a méhével Gyulladásban van. Ilyenkor, ha az ember orvoshoz viszi, az , ha valóban gyulladásról van szó, vagy kipakolja, vagy gyógyszeres kezeléssel elmulasztja a gyulladást.

nem írod, mennyi idős a kutyád. De sosem késő a megfelelő , ideális súlyt beállítani, és egyértelműen hasznára fog válni az ivartalanítás.

2017. jún. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
59%
Inkább fogyaszd le, ahelyett hogy elleted.
2017. jún. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
77%
Mellesleg vemhes kutyának nem csak a hasa nő, hanem az emlői is.
2017. jún. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
83%

Hát ez aztán tényleg nem szaporítás...

A pokrócot és a plüssöt vedd el, sétáltasd sokat, játsz vele, adj neki kevesebbet enni és rendszeresen vidd orvoshoz. Az ivartalanítást se felejtsd el.


Az én kutyám egyébként elég depis, szóval előfordul ez kutyáknál is. Bár a te esetedben nem hiszem hogy ez lenne a gond.

2017. jún. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
81%
Én mint kívülálló kérdezem, hogy a plüsst miért kell elvenni. Bocs az OFFért.
2017. jún. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
Irtam hogy 3 eves. Es ez nem paroztatas utja sikerult. Beszokott hozzank egy kutya es ugy jott ossze igy nehezebb volt eszrevenni. De nagyon megorultunk neki igy nsm vetettuk oket el. Doki latta meg is vizsgalta semmi gond nemvolt. Chippelve van es kepzeld egesz nap tud szaladgalni kedvere hiszen hatalmas a kertunk es az udvarunk is. Emellett rendszeresen sétáltatva van. Nem alartuk jo penzert eladni csak elajandekozni. Nem igazan ertem miert kell lehurrogni de nem erdekel em azt kerdeztem lehet e depresszios mivel az orvos meg nem latta es aggodom erte. Nem azt hogy szaporitas vagy nem.
2017. jún. 26. 05:00
 20/47 A kérdező kommentje:
És igazatok van az én hibám, hogy 9 kiskutyából 5 vagy 6 halva született, és, hogy a maradék 4ről a kutyám nem tudta hogyan kell gondoskodni. Én mindent megtettem. Vittem le melegvizes palackokat, puha pokrocot es infralampaztam is oket. Ott voltam veluk mikor szoptak mert az anya nem hagyta oket. Csak nezett rajuk. Probaltam nekik segiteni de sajnos nem ment. Pedig ha az anya nem tudja akkor nem igazan tudok rajtuk segiteni
2017. jún. 26. 05:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!