Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Depressziós a kutyám?

Depressziós a kutyám?

Figyelt kérdés
Sajnos a napokban 9 kölykét vesztette el a német juhászom. Első ellése volt és nem igazán tudta hogyan kell őket gondozni. Sok halva született (valószínűleg egy régebbi balaset miatt ahol zúzódott a csípője). Viszont mikor meghalt az utolsó kölyök azt ugye elvettem és eltemettem. De ő azóta is nálam keresi. A pokróccal fekszik amin a pici volt és nem tágít mellőle. Vittem le neki egy plüss pingvint ami kicsit hasonlít a kölykére. Elfogadta és védi őt. De lehet depressziós a kutyám? Valamint a tejjel ami az anyának van mit csináljak? Az felszívódik neki vagy állatorvos tud rajta segíteni? Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat

2017. jún. 25. 21:27
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Állatartás*
2017. jún. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
En nem szolok bele hogyan tartod az allataid. Nem kerdeztem hogy jo gazdi vagyok e. Azt kerdeztem lehet e depresszios! Senki sem kerte hogy oktass ki. Majd egyszer lehet gyakori kerdeseken fogsz feltenni egy fontos kerdest a gyerekedrol es remelem akkor megkapod hogy szar szulo vagy minek szulsz ha nem ertesz hozza stb. Verje ki a biztositekot. Boldog elete van a kutyanak nem kell sajnalni. Minden nap annyit mozog amennyit csak szeretne. Jatszok vele. Megkapja a megfelelo mennyisegu es minosegu etelet es van neki helye ahol aludhat. Nincs lancraverve, nincs bezarva, nem ehezik es nincsenek fajdalmai. Nem szenved. Tehat nekem ne mondjatok hogy en allatkinzo vagyok.
2017. jún. 27. 22:04
 43/47 bollocks ***** válasza:
70%

"Azt kerdeztem lehet e depresszios!"

"Boldog elete van a kutyanak nem kell sajnalni."


WTF?! Döntsd már el, hogy boldog vagy depressziós, aztán folytathatjuk a beszélgetést arról, hogy mekkora egy fostalicska vagy.

2017. jún. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
Fostalicska vagy te. Kulturaltan itt mar nem lehet beszelgetni? Igen boldog elete van de attol lehet hogy megromlik a kedve es depresszios lesz. Elvesztened minden gyereked te nem lennel depresszios vagy szomoru? Hiaba voltal elotte nagyon boldog.
2017. jún. 27. 22:38
 45/47 anonim ***** válasza:

A kutya nem lesz depis ha a gazda nem depizik azon, hogy elveszti a kölykeit, miért nem vagy képes megérteni? A kutya tőled depis, meg attól, hogy fájdalmai vannak, kezelésre szorul, és, attól, hogy volt egy felesleges sikertelen vemhessége. Ez megviseli a szervezetét. Nem az, hogy megdöglöttek a kölykei. Nyilván lenne teje az is feszíti és fáj neki. Egy kutyának nem öröm az anyaság, azt csak az olyan felelőtlen szaporítók mesélik be maguknak és a kutyájuknak mint amilyen te is vagy.


És baromira jó lenne ha végre tükörbe néznél és megnéznéd magadat. És utána elvinnél ivartalanítani azt a kutyát. Nem tudom miért nem lehet ezt megérteni?

2017. jún. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:
Nem zavar hogy ivartalanitva lett???? Voltunk orvosnal mondtam
2017. jún. 28. 21:37
 47/47 anonim ***** válasza:
Kérdező, tudom, ismerem a válaszaidat. De melyik bejegyzésedeben írtad, hogy ivartalanítva lett, mert én eddig ezt nem láttam.
2017. jún. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!