Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Oda adjuk a kutyát másnak,...

Oda adjuk a kutyát másnak, hogy mondjam el a kisfiamnak? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Ez a másik kérdésem, csak azért rakom ki, hogy értsétek a szituációt.

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgy..

A kérdés kiírása után sokan írtak nekem privátban és több üzenet is jött a kiskutyáról, hogy miért hagyom, hogy bántsa, természetesen nem hagyom/hagyjuk, de nem tudom a nap 0-24 órájában fogni a lanyom kezét, sajnos ma reggel megint bántotta a kiskutyát, 1 percre fordítottam hátat, hogy megkavarjam a kaját, vérzett is kicsit a pofija :(

Eszembe jutott amit írtak üzenetben sokan, hogy inkább adjuk oda másnak.

Hát a más egyedül a mama lenne de ott meg kinti kutya lenne ami télen nem jó neki.

Meg a kisfiam sem bírná ki, nagyon szereti.

Annyira tanácstalan vagyok, mit kéne tennem? Adjam oda vagy ne?

Sajnos nem tudom kivédeni a lányom mellett a sérüléseket, mondjuk a kutyus is már okosabb nem megy a közelébe, elfut tőle stb...



2017. júl. 18. 12:05
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Másnak nem adnánk csak a mamáéknak. Teljese nem venném el a fiamtól.

Ott meg heti pár alkalommal vele lehetne meg ott is vannak kutyák. A mamáék kutyája is kint van, szalmában alszanak, nem szoktak még megfázni sem.

2017. júl. 18. 13:14
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Az előbb azt írod, télen nem jó neki kint, most meg azt, hogy jó neki. Nyilván nem mindegy milyen fajta. Ha rövid szőrű vagy kistermetű, akkor a kinti tartás szóba se jöhet. Ebben az esetben a kisfiadnak el kell magyarázni, hogy ez a legjobb a kutyának.
2017. júl. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
64%
Adjátok oda a mamáéknak a kislányt.
2017. júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Azt mondják nem jó a kutyának kint, de a mamáék tacskója is kint van már 12 éve és jól van. A miénk egy közepes testű keverék.

Jó kis szalmás istálóban?

2017. júl. 18. 13:50
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szőre van? Ha rövid, akkor nem jó neki.
2017. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Add oda, mint a (ne is haragudj) dinka lányod kínozza. Ha a tacsi elvan a mamánál, a keverék is el lesz, sőt, lesz kutyatársa. A lányodnak is jobb lesz ha nincs kutya!
2017. júl. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen fair dolog, hogy a lányod miatt szív a fiad és a kutya is. Mit fogsz csinálni, ha késsel megy a kicsinek? Elhiszem, hogy sok dolgot megpróbáltatok, de nem az a megoldás, hogy a család szívjon a lányod miatt. Most meg csak 4 éves, mi lesz, ha kamaszodni kezd? Rátok gyújtja a házat, mert nem a kedvencét főzöd? Lehet, hogy házhoz kellene hívni egy szakértőt.
2017. júl. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Milyen szakértőre gondolsz?

Mi is szeretnénk megtartani, főleg a fiam miatt, de ez, hogy 2-3 naponta bántja :(

2017. júl. 18. 17:12
 19/34 anonim ***** válasza:
34%

Mondd meg a kislányodnak,hogy ha ezt tovább folytatja,akkor beadjátok egy intézetbe (próbáld meg az ő szintjén elmagyarázni,hogy mi az az intézet) :P

Ha mázlid van összetojja magát és nyugton marad :D

2017. júl. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
48%
A kislány valószínűleg mentálisan sérült. Sokat ér vele a kérdező, ha üti meg fenyegeti, hogy intézetbe kerül.
2017. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!