Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Oda adjuk a kutyát másnak,...

Oda adjuk a kutyát másnak, hogy mondjam el a kisfiamnak? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Ez a másik kérdésem, csak azért rakom ki, hogy értsétek a szituációt.

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgy..

A kérdés kiírása után sokan írtak nekem privátban és több üzenet is jött a kiskutyáról, hogy miért hagyom, hogy bántsa, természetesen nem hagyom/hagyjuk, de nem tudom a nap 0-24 órájában fogni a lanyom kezét, sajnos ma reggel megint bántotta a kiskutyát, 1 percre fordítottam hátat, hogy megkavarjam a kaját, vérzett is kicsit a pofija :(

Eszembe jutott amit írtak üzenetben sokan, hogy inkább adjuk oda másnak.

Hát a más egyedül a mama lenne de ott meg kinti kutya lenne ami télen nem jó neki.

Meg a kisfiam sem bírná ki, nagyon szereti.

Annyira tanácstalan vagyok, mit kéne tennem? Adjam oda vagy ne?

Sajnos nem tudom kivédeni a lányom mellett a sérüléseket, mondjuk a kutyus is már okosabb nem megy a közelébe, elfut tőle stb...



2017. júl. 18. 12:05
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Hagyjátok már ezt az intézetet!!!

Se nem fenyegetem ezzel se nem adom be sehova! Nagyon nagyon remélem ezeket a válaszokat gyerekek írják és nem felnőtt emberek, főleg nem szülők!

2017. júl. 18. 17:53
 22/34 anonim ***** válasza:
45%

Hát akkor kérdező,szenvedjen tovább a kis hisztissel :D

Mi csak javasoltunk valamit.Egy ilyen gyerek egyáltalán nem normális.Te gyereked,próbáld meg megnevelni!Ne a többiek igyák meg a levét!

Lehet,hogy egy pici ráijesztéssel magához térni,ki tudja...

2017. júl. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
*térne
2017. júl. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Te biztos nem. Hány éves vagy? 10?
2017. júl. 18. 19:06
 25/34 anonim ***** válasza:
45%

Sajnos nem vagyok 10 :D Pedig szívesen lennék újra gyerek.Ha érdekel,akkor 20 felett vagyok!


Pár kérdés,örömmel töltene el,ha megválaszolnád ;)

1.Mióta ilyen a kislány ?

2.Hány orvosnál voltatok?+milyen orvosnál voltatok vele?

3.Szoktál vele játszani ?Foglalkozol vele?Szoktatok szervezni anya-lánya programokat ?

4.Ha bántja a másikat,akkor te mit csinálsz ?Ha leszidod,akkor hogyan ?

5.Mennyi időt tölt egyedül ?

6.Szokott játszani más gyerekekkel ?Kiskorában járt más gyerekek közé ?

2017. júl. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Vedd a fáradtságot és olvasd el a másik kérdésemnél a válaszaimat. Ha utána is lesz kérdésed szívesen megválaszolom.
2017. júl. 18. 19:51
 27/34 anonim ***** válasza:

Akkor az érvényes kérdéseim::

3;5;6


+Szerintem próbáljatok ki más orvosokat is.Biztos,hogy valami baja van.

(Bár bevallom,mikor én kicsi voltam és anya épp nem rám figyelt,akkor én is vertem a fejem a szekrénybe :D)

2017. júl. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Olyan szakértő, aki viselkedési problémás gyerekekkel foglalkozik. Hátha "akció" közben tudna segíteni kezelni a kiscsajt.
2017. júl. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
75%

Nekem gyanus, hogy a lányodnak mentálisan valami baja van. Az orvosok nyilván azért nem mondanak semmit, mert még fiatal és minek hoznák rád a frászt... Ez nem normális, hogy így üti magát, nem vesz észre dolgokat (pl a lelocsolást), stb.


Én csak a kisfiad helyzetét tudom átérezni, mert én is így nőttem fel. Lehet nem mondja ezt a fiad, de ez a poklok pokla, így felnőni, hogy mindent elmarnak az embertől, és mindig ő szív, mert a testvére problémás... Ha a kiskutya is elkerülne, akkor szerintem csak ellöknéd magadtól a fiad. Velem is történtek hasonló dolgok, mint kiderült, a testvérem mentálisan fogyatékos, az egész családot tönkretette, idegileg, pénzügyileg, mindenhogy. Engem is sokszor nagyon komolyan megsebesített. Intézetbe kellett volna járatni, de anyám hallani sem akart róla, mert akkor mit fognak róla gondolni az emberek... Én amint tehettem, elmenekültem otthonról és inkább vissza se nézek, annyi fájdalom ért, amiben a szüleim is közrejátszottak.


Kívánom, hogy ne kelljen nektek is ezt átélnetek.


Esetleg megpróbálhatod, hogy a kutya arra az időre költözik a nagyiékhoz, amíg a hugi probémája meg nem oldódik, hátha az enyhítene a fájdalmán.

2017. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

3.Szoktál vele játszani ?Foglalkozol vele?Szoktatok szervezni anya-lánya programokat ?

Ez ugye vicc? Nem nem foglalkozunk velük, kirakjuk reggel a 3 adag kajat nekik aztan ott hagyjuk őket. Kicsi korukban is magukat pelenkázták.

Neked biztos, hogy nincs gyereked.

Mit lehet 2 kisgyerekkel csinálni, ha nem játszani.

A másik kérdésedre megvolt a válasz, hogy van mind a két gyerekkel külön eltöltött idő.


5.Mennyi időt tölt egyedül ?

Mármint?

Hogy egyedül? A szobályában játszva?

6.Szokott játszani más gyerekekkel ?Kiskorában járt más gyerekek közé ?

Ovodába jár és játszótérre is és mint írtam a családban is van kisgyere, nem szeparálom el tőlük és soha nem is tettem.

2017. júl. 18. 22:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!