Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lopás ha a kiskutya maga jön...

Lopás ha a kiskutya maga jön be az udvarunkra?

Figyelt kérdés

Van az utcában (vagyis a mögöttünk lévő utcában, kertszomszéd) egy nagyon aranyos kiskutya kb 4-5 hónapos, egész nap egyedül van otthon és sokat átjön. Mindig én rakom vissza az udvarra mert vissza menni már nem tud, de ma el is felejtettem, hogy itt maradt és nem került haza.

Mi nem itt élünk csak gyümölcsöt termeszt itt a családom és le szoktam ugrani nyáron 3-4 hétre relaxálni, közel a Balcsi stb... Holnap reggel indulok vissza és arra gondoltam magammal viszem a kutyát. Ez lopás?

Annyiraa sajnálnám itt hagyni én szoktam neki vizet adni, mert mindig úgy jön át, hogy ki van tikkadva. A gazdái 7-8 körül már nincsennek itthon ( hétvégén sem) és még most

1 órája értek haza... Annyira sajnálom ezt a kis drágát. A szomszédok jómódúak, biztos törzskönyves kutya, de ez neki csak szenvedés így :(



2017. júl. 23. 21:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Kő kemény lopás. Nem jogosít fel arra hogy nem látod a gazdáit gondoskodni a kutyáról hogy magaddal vidd a kutyát, hiába maga jön át hozzátok. Ha nem jártok le rendszeresen nem tudhatsz minden körülményt, hogy mi szenvedés a kutyának. Az én kutyáim öt perc után is kitikkadva néznek ki ebben a melegben, holott kb óránként adok nekik friss tiszta vizet.
2017. júl. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Kérdezd meg a kiskutya tulajdonosait hogy magaddal viheted-e a kutyust
2017. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
sajnos így nem viheted el csak ha megengedik
2017. júl. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%
Persze hogy lopás. Még ha teljesen ismeretlen lenne a gazda, és nincs benne chip, akkor is kötelességed lenne két hétig az eredeti gazdit keresni, mielőtt magadénak mondhatnád. Ha problémád van a tartási körülményekkel beszélj a tulajokkal, ha ez sem segít, kérd állatvédők segítségét.
2017. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
21%
Jajj már, lopás nem lopás én bizony elvinném. Nehogy ott hagyd!!
2017. júl. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Itt vagyok 4 hete. 4 hét alatt 3 napot voltak itthon, akkor is buli volt. A kutyá még soha nem vitték el sétálni (mondjuk mikor is?)

Párszor már nálam aludt, fel sem tűnt nekik. Nem viszem el, de nagyon sajnálom amikor majd jön át és nem várja senki friss vízzel, kajával és sok sok játékkal :(

2017. júl. 23. 21:44
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
Ez teljes mértékben lopás.
2017. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

Ha át tud menni hozzád, akkor hogyhogy nem tud visszamenni?

Keresd meg a gazdáit, mondd meg nekik, hogy állandóan átmegy hozzád a kutyus, szomjas stb. Kérdezd meg, hogy magaddal viheted-e. Ha ők annyira nem foglalkoznak vele, hogy az sem tűnik fel nekik, hogy éjszaka nem náluk van, akkor hátha megengedik.

2017. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%

Az, hogy átmegy hozzátok, az nem lopás.

Az, ha nem engeded vissza, az már az.

Nem egészan értem, átmenni hozzátok tud, visszamenni nem?

2017. júl. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
38%
Én bizony nem kérnék engedélyt ilyen fa@kalapoktól, akik észre sem veszik, ha nincs otthon a kutya! Vinném, mint a huzat!
2017. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!