Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lopás ha a kiskutya maga jön...

Lopás ha a kiskutya maga jön be az udvarunkra?

Figyelt kérdés

Van az utcában (vagyis a mögöttünk lévő utcában, kertszomszéd) egy nagyon aranyos kiskutya kb 4-5 hónapos, egész nap egyedül van otthon és sokat átjön. Mindig én rakom vissza az udvarra mert vissza menni már nem tud, de ma el is felejtettem, hogy itt maradt és nem került haza.

Mi nem itt élünk csak gyümölcsöt termeszt itt a családom és le szoktam ugrani nyáron 3-4 hétre relaxálni, közel a Balcsi stb... Holnap reggel indulok vissza és arra gondoltam magammal viszem a kutyát. Ez lopás?

Annyiraa sajnálnám itt hagyni én szoktam neki vizet adni, mert mindig úgy jön át, hogy ki van tikkadva. A gazdái 7-8 körül már nincsennek itthon ( hétvégén sem) és még most

1 órája értek haza... Annyira sajnálom ezt a kis drágát. A szomszédok jómódúak, biztos törzskönyves kutya, de ez neki csak szenvedés így :(



2017. júl. 23. 21:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy a gazdái nem adnak neki kaját,vizet és nem viszik el sétálni? Ott lézed alatt végig őket figyelted?
2017. júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
"léted"
2017. júl. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!