Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a "kutyának...

Mi a véleményetek a "kutyának láncon a helye" vélekedésről?

Figyelt kérdés
Én személy szerint jónak látom a gondolatot,mivel a régi időkben is elvolt a kutya a láncon,de a mai világban már az is állatkínzásnak számít,ha kb. a kutya nem alszik veled.Nektek mi a véleményetek erről? (most nem az érdekel,hogy törvénye ellenes meg ilyenek...)

2017. aug. 27. 20:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 Duenna ***** válasza:
0%
Szerintem az a beteg, aki nem éri fel ésszel, értelmmel, mit írtam.
2017. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/82 anonim ***** válasza:
100%
9! Meglepődsz, ha azt mondom, hogy bizonyos állatokat a húsukért tartunk?
2017. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 anonim ***** válasza:
88%

Duenna

Nagyapám tartott angus marhákat. Ritkán eszik az ember olyan finom bélszínt mint ami azokból volt. :)

2017. aug. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 anonim ***** válasza:
100%
légyszi akkor magyarázd el pl a majmoknak is hogy legeljenek füvet és ne egyenek más állatokat mert az "rossz" :D
2017. aug. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/82 Duenna ***** válasza:
0%
Ilyen alapon bárkinek a szeretett kutyáját le lehetne vágni, mert micsoda íncsiklandó felsál készülhetne belőle! Kitől lehet kutyát, vagy macskát vásárolni erre a célra? Hús ez is, meg hús az is! Nemde? Mi a különbség közöttük? Ez a millió forintos kérdés!
2017. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/82 anonim ***** válasza:
92%
tanulni kéne... nem a gép előtt görnyedni :)
2017. aug. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/82 anonim ***** válasza:
100%
A kínaiaktól.
2017. aug. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 anonim ***** válasza:
100%

Elvolt. Persze, nem pusztult bele, de szar élete volt.

Nem kell a kutyával aludni, én sem alszom vele.

De nem is kell láncon tartani. Arra nem alkalmas kutyát (rövidszőrű, aljszőrzet nélküli, kistestű, társasági kutya) nem kellene udvaron tartani. Olyan kutyát kell udvaron tartani, ami oda való.

Kifejtenéd, miért és kinek jó, ha láncon van a kutya? A kutyának biztosan nem. De a gazdának sem látom, hogy ebben mi a jó. Nem egyszerűbb, ha nem tart kutyát az, aki nem akar vele foglalkozni, nevelni, sétálni vinni, jó kutya-gazdi kapcsolatot kialakítani vele?

2017. aug. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 Duenna ***** válasza:
0%
Ha az emberek tudnának önállóan gondolkodni, akkor már rég rájöhettek volna, hogy a húsfehérjét (a fehérjét és a zsírt) rengeteg ehető zöldnövénnyel, gyümölcsökkel, gabonákkal és olajos magvakkal (dió, mogyoró, mandula, tökmag, napraforgó, gesztenye, kesudió, pisztácia, tökmag, lenmag, stb.) lehet pótolni, ami mind egészséges! Akinek még erre sem gyúl ki a fény az agyában, az csak embernek látszó fehérjehalmaz, amit lehet szeretni is, ölelgetni is, de amit akár le is lehetne vágni húsnak! Csakhogy stílusos legyek. :)
2017. aug. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/82 anonim ***** válasza:
93%
Azt ugye tudod, hogy mostmár bizonyítottan a növények is éreznek fájdalmat? Pl. a lenyírt fűnek azért olyan az illata amilyen. Csak a növény nem tud üvölteni, akkor meg már le is van sz***rva ugye? Ennyit erről a vérvegán (bocsi nem tudom kitől loptam de annyira találó) szövegről.
2017. aug. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!