Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labradort, collie -t vagy...

Labradort, collie -t vagy mudit válasszak?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánlanátok egy 11-12 éves lánynak,egy belga juhász mellé?
2010. máj. 30. 07:17
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
A csau nem a legjobb választás. Lehet, hogy úgy néz ki mint egy plüssmackó, de mogorva, makacs kutyák, akikhez hozzáértés kell.
2010. máj. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 Akiteki ***** válasza:
100%

Nem a dominancia miatt mondtam a csaut.

Tapasztalatom, hogy aki egy munkakutyával, juhászkutyával kezd, nehezebben boldogul a primitív fajtákkal. Teljesen más fajta nevelést igényelnek.

2010. máj. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
A válaszokat köszönöm mindenkinek! Sokat segítettek a választásban.
2010. máj. 30. 11:34
 14/35 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

Hihetetlen hogy lakenois-tok van, nem is tudtam hogy van itthon. Esetleg belinkelhetnél róla egy fotót, nagyon érdekel, hogy néz ki, nekem tervuerenem van:9

Ha a belgával jól kijössz a mudival is menni fog,a collie nem túl szőrös neked? mit akarsz csinálni vele majd? mert ha kiállításra akkor colliet, ha vmi kutyás sportra akkor mudit, ha kirándulós társat, kedves simizni való kutyát akkor labradort válassz.

2010. máj. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim válasza:
0%

Én a labradort ajánlom.

Szereti a gyerekeket, lehet vele játszani.

Érdemes kölyökként megvenni, úgyis párhónap múlva megnő.

Kiskorában következetesnek kell lenni vele, nevelni kell és érdemes beíratni egy kutyasuliba is.

A sétáltatáshoz ajánlják a fojtónyakörvet... van aki szerint nem jó. Szerintem kicsit fölösleges, mert ha a labrador meglát egy másik kutyát és oda akar menni bármit megtesz érte, képes lenne saját magát megfojtani.:/:D

Ha labradort vesztek, lehet, hogy jó előtte elolvasni a "Marley meg én" című könyvet, érdekes én sokat tanultam belőle.:)

2010. máj. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Itt megnézheted a kutyát:


[link]


A képek régiek, azóta a pofája őszebb.

2010. máj. 30. 13:22
 17/35 anonim ***** válasza:
szia, a csau csau nem egy társasági kutya, egy kislány mellé nem a legjobb választás. Nekem border colliem van, soha más kutyát nem vennék gyerek mellé sem! Okos, szelíd, intelligens, imádja a srácokat, csak a mozgásigényét kell kielégíteni. A lányod viheti sportolni, taníthat neki trükköket, és munkakutyának még mindig nagyon jó, szemben a sima collie-val....
2010. máj. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
köszi a linket!
2010. máj. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Labrador ideális gyerekeknek, barátságos kutya.
2010. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Labradort ajánlok!

én 10 éves koromban kaptam.

Nagyon okos és tanulékony kutya.

Nincs sok gond vele, iszonyatosan szerethető és ha foglalkozol vele nagyon meghálálja.

Az enyém most 5 éves és még mintha Kölyök lenne olyan fürge és mozgékony.

Márciusba születtek kiskutyái (8 kölyök)nagyon jó anyai ösztönnel is rendelkezik.

Csak ajánlani Tudom!

2010. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!