Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labradort, collie -t vagy...

Labradort, collie -t vagy mudit válasszak?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánlanátok egy 11-12 éves lánynak,egy belga juhász mellé?
2010. máj. 30. 07:17
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Nem vagyok elfogult, ismerem a fajtát. Te is a sajátod ajánlod de persze neked igazad van és te vagy az aki nem elfogult, mindenki mással ellentétben. :) Ha 10 évesen egyedül képes voltam nevelni egy ilyen kutyát akkor más is meg tudja tenni. Nem vagyok én zseni csak egyszerű ember és semmit nem tudtam előtte a mudiról...

És egyáltalán nem hiperaktív. Csak akkor az amikor lehet, ha nem akkor képes napokig feküdni...

Nekünk is van/volt keverék, szamojed, komondor, kuvasz, malamut, rotikeverék stg őket mégsem ajánlom pedig őket is ugyanúgy szeretem.

Nem tudom miért félnek ennyien a muditól... Nem tudtok róla ti semmit... Csak hallotok valamit innen meg onnan, meg láttok egyet aki nem jó...

Amúgy meg elég béna volt a hasonlításod, mert a mudi sokal gyorsbban tanul mint labrador. Bizonyított hogy még a német juhásznál is gyorsabban tanul.

Mondjad csak nyugodtan a labradort, de ne mondj rosszat más fajtákról mikor semmit nem tudsz róluk nyilvánvalóan.

És nem én vagyok az aki mindenhova beírja a kevenc fajtáját, mint pl sokat az őrző-védő igényekhez a labradort. :) Akire viszint illik, vagy esetleg fel is sorolja a lehetőségek között annak ajánlom! Miért ne? Ettől én most buta elfogult vagyok? Veled van a baj ha nem a saját kutyád szereted legjobban...

2010. jún. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Írtam egy nagyon hosszút de aztán kitöröltem:) nem fogok eled vitatkozni a semmin.

Amudinál nincs jobb, okosabb, gyerekszeretbb, nyugodtabb, csendesebb kuya aki látott mér ilyen kutyát tiszta szívvel fogja ajánlani.

A labrador meg egy vérszomjas nehezen tanítható magának való mogorva gyilkológép.


na elégedett vagy?

2010. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Nem mondtam ilyet. Azt mondtam a mudi nagyon jó választás a kérdezőnek. Egyik kutya sem tökéletes. A te labradorod sem. Ennyi. Nem én vagyok a rossz azért mert te egy olyan fajtban okoskodsz amihez csak a szomszéd szerencsétlen kutyából van alapod... Nem tudom mi bajod van a mudival hogy ennyire utálod, én csak azt próbálom felfogatni veled hogy semmivel sem rosszabb mint a labrador, ugyanannyira egyenlő fél a kutykiválasztásnál...

De hát bocs hogy így megsértettelek, akkor én biztos csak hazudok a kutyáimról meg magamról és a többi tapasztalatomról. Bocsánat hogy többet merészelek tudni róluk mint te... :)

2010. jún. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Colliet-t.
2011. ápr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
rosszul írtam Collie-t
2011. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!