Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám 64. napos vemhes, és...

A kutyám 64. napos vemhes, és még nem szül. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Ma van a 64. napon, tegnap kellett volna szülnie, de még ma sem adja semmi jelét, hogy szülni készülne. Már vemhesen vettem, a tulaj szerint 2* volt pároztatva, két nap eltéréssel. Most én az elsőtől számolom a 64 napot, de lehet hogy csak a másodiknál fogant? De már akkor is kéne készülődnie nem? Francia bulldog, többször császározott szuka, mi is császárra készülünk, de az orvosunk tanácsára meg akarjuk várni, hogy beinduljon az ellés. Hője 37.8 fok.

Tegnap voltunk vele orvosnál is megint, ő is azt mondta, hogy lassan már szülnie kéne, de még 2 napot várhatunk.

Tanácsok, tapasztalatok??

Ja, és hatalmas probléma, hogy még nincs teje! Mit tehetek érte??


2010. jún. 2. 10:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 A kérdező kommentje:
A tenyésztési minőség nem egyenlő a kiállításival de mindegy... Attól hogy nem éri el a kiállíásit még a tenyésztésit igen.
2010. jún. 3. 12:11
 62/71 anonim ***** válasza:
83%
De ugye ivartalaníttatod császárral egyben ???
2010. jún. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 Akiteki ***** válasza:
86%

Ja, a szaporítók szerint.

A tenyésztési minőség tud szülni.

Kár magyarázkodni.

2010. jún. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 A kérdező kommentje:
Jól van befejeztem, nem írok többet.
2010. jún. 3. 14:10
 65/71 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiállításon megfelel a kutya,akkor kerülhet(ne) tenyésztésbe,csak a primitív szaporítókat ez nem érdekli.
2010. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 Akiteki ***** válasza:
100%
Hallgatás beleegyezés. Érve nincs, csak vemhes szukája. Mehet ezerrel a szaporítás.
2010. jún. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
100%

Így van. Igazad van előttem szóló.

A kérdező korábban azt írta, ő nem megélhetésből, hanem hobbiból tenyészt. Olyan nics, hogy valki hobbiból tenészt. Én tenyésztő vagyok, több győztes kutyám van.

Én nem hobbiból tenyésztek. Nekem ez komoly hivatástudat. Elköteleztem magam egy fajta nemesítése mellett. Egy igazi tenyésztő így gondolkodik.

Hobbi tenyésztő = SZAPORÍTÓ.

2010. jún. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
100%
jav.: tenyészt.
2010. jún. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
100%

Remélem minden rendben lezajlott.


De jólértem a szavaidat : 2 kölyköt hagysz meg? A többit megöleted?


És teljesen fordítva értelmezed a kiállítási és tenmyésztési minőséget. Vannak kutyák, akik "kiállítási minőségűek" de nem alkalmasak tenyésztésre.A tenyésztés a szűkebb kategória nem a kiállítás.

2010. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 Akiteki ***** válasza:
100%

18:52

Ez egy jó megállapítás! Eddig még sosem gondoltam bele, de jól megfogalmaztad!

Matekos fejemmel: a tenyésztési kategória a kiállításinak részhalmaza:))

2010. jún. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!