Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg ilyen szemetek a...

Tényleg ilyen szemetek a buszsoförök és nem engednek fel a kutyámmal, pedig lenne rá lehetőségem, nem fogok haza jutni?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet kutyát vinni buszon?


Nagyon durva helyzetben vagyok.


A kutyámat ahol most lakom úgy tudnám haza vinni,hogy felszálok egy helyijáratosra ami bevisz a belvárosba onnan megint egy helyijáratosra,hogy eljussak a nagybuszmegálloba ahonnan távolsági buszra kellenne szállnom. De nem tudom hogy hogy vannak ezek a dolgok. Most utazok majd először kutyàval.


Mennyibe kerül egy kutya jegye? Jó sok átszállasom lesz. Máshogy nem tudom megoldani. Remélem hely is lesz a buszon..


Kis csivava kutyám van. 3-4kg körüli. Szájkosara nincsen és nem is harap. De póráz,hám ezek vannak. Megvan neki a beteg könyve is és nemtudom mi kell még. Ja igen - kutya kosár nincsen: Két helyen is kerestem neki,de nem volt olyan amibe befért volna. Csak szűkűsen nagyon és egész nap utaznék. Este 9-re érnék haza a szüleimhez. Holnap indulnék. Teljesen új számomra ez a hely,nem tudom a közlekedést se semmit még. Kérdeztem egy csajt aki a buszmegben volt a kutyusával,hogy felengedik-e a kutyát. Mert amúg van rá lehetőség, a szabályzatban is levan írva. Erre mondta a nő,hogy nem! Nem fognak felengedni,már sokszor próbálkozott, de nagyon szemetek a buszsoförők és lezavarják a kutyás embereket,pedig fizetnék a kutya jegyet,nagyobb ebeknek van szájkosár,hám,nyakörv,póráz minden szóval..a csaj a barátjára várt csak. Nem a buszra. Izgulok a holnap miatt. Lehet vonattal megyek,de annyira nem lehet tudni,hogy mi merre van,hogy lehet kijutni a vasut államosára és egyáltalán hány buszra kell felszállnom ahhoz..hogy oda jussak..hogy nemtom mi lesz.


Valaki tudna nekem tanácsot adni??? :(


18/L


2017. dec. 19. 09:54
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:
Rendeltem,de csak 2 hét múlva jön meg. Írtam,hogy mi a helyzet hosszabban. Olvasd kérlek,ha valami még nem tiszta.
2017. dec. 19. 11:26
 22/51 A kérdező kommentje:
Jogsim meg még nincsen.
2017. dec. 19. 11:28
 23/51 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon köszönöm a normális válaszokat. Sokat segített. Köszönöm szépen nektek.
2017. dec. 19. 11:32
 24/51 anonim ***** válasza:
100%
ismerős nem tud segiteni? esetleg taxi,
2017. dec. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:

Nincs sajnos annyi pénzem,hogy taxival menjek. Faluban lakom és mire innen a városba jutok fél óra. Onnan még 3 buszra kell szállnom aztán a távolságira. És így sokat kell fizetnem.


A gyerek sírás nem zavar. Ha kisbabáról van szó. Én megértem,ha bőg. Sok oka lehet. Éhes,bekakilt stb. Nem zavar. De ha egy 10-11 éves gyerek elkezdi rugdosni a háttámlámat akkor az ZAVARÓ. Ha valaki terpeszkedik és üvölteti a zenét hecceten keresztül szintén zavaró. De nem elviselhetetlen és kibírok pár órát. 3 óra 30 percet.

2017. dec. 19. 11:37
 26/51 A kérdező kommentje:
Nincs itteni ismerősöm. Nem rég jöttem ide. 18 napja költöztem ide.
2017. dec. 19. 11:37
 27/51 A kérdező kommentje:

Akkor ha egy HÁTIZSÁKBA berakom és felszállok a buszra mondom,hogy kérek szépen kutya jegyet is akkor nem lesz gond. Pórázon lesz.


De poggyász nincs még. És szájkosarat az ő méretében nem adtak sehol sem. Azt már régebb óta is kerestem és sehol sem tudtak adni.

2017. dec. 19. 11:39
 28/51 Captain Logic ***** válasza:
29%
Vagy most 18K, vagy 2 hét múlva 9. A baj csak az, hogy neked holnap kéne. Most ezen gondolkozz el… De amúgy igen, a táska is jó, ha nem tud kiszökni. És hiába minden, egy hajléktalannak még mindig több joga van, mint egy kutyának, szóval jobb lenne, ha csöndben maradnátok…
2017. dec. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
0%
csak a kutya mégse éhezik.
2017. dec. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%
Ha hátizsákba rakod akkor a hátizsákot az utazás befejezésééig nem nyithatod ki, a kutyát meg végképp nem veheted ki.
2017. dec. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!