Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elaltatják hétfőn a kutyám,...

Elaltatják hétfőn a kutyám, hogy tegyem ezen túl magam?

Figyelt kérdés

Megharapta a szomszéd gyerekét és megfenyegették anyáékat, hogyha nem altatják el feljelentenek stb. Hétfőn jön az állatorvos azóta bőgök :(

Nagyon sajnálom,nagyon szerettem. Nem tudom mit csináljak legyek vele az utolsó napokban, vagy inkább ne? :(



2018. márc. 8. 21:15
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/152 anonim válasza:
93%
írd meg ide a számodat, és felhívnak: info@szanhuzoalapitvany.hu
2018. márc. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/152 anonim ***** válasza:
97%

Nagymamám hasonlóan járt. A szomszédja egy börtönviselt idióta, aki szórakozásból verte meg éheztette a kutyáját. A kutya egyszer átszökött mamámhoz, ő etette aztán mikor kérdezte a szomszédot azt mondta neki nem kell, tartsa meg. Mamám így is tett, beoltatta, nevére vette, stb. Aztán egyik nap egy néni behozta a szomszéd gyerekét mamám portájára, amég mama nem volt otthon (ne kérdezzétek miért, én sem értem) a kutya meg fellökte a gyereket és megkarcokta a fülét a körmével véletlenül. (Ez az orvos mondta, hogy csak egy véletlen karcolás, fél cm az egész, nem szándékos támadás, mert akkor nem így nézne ki a gyerek.) Délután lánccak meg baltával ment át a szomszéd, hogy agyonveri a kutyáját (érdekes akkor már a ő kutyája volt és joga volt hozzá) mamámmal együtt, mert "megharapta" a gyereket. Nem tudom mi lett volna, ha nem vagyunk ott, mert mamám nem tudott az esetről, csak hallotta, hogy a szomszéd veri lánccal a kerítését meg üvölt. A szüleim zavarták el, mert már jött volna be. Ő is azt követelte, hogy minimum altassák el.


Mamám keresett neki új gazdát, messze ettől az embertől és azóta se tart kutyát. Még ez az elmebeteg is beletörődött abba a megoldásba, hogy nem hal meg a kutya, csak elviszik. Lehet megpróbálhatnál beszélni a szomszéddal, hátha ő sem ragaszkodik ehhez a megoldáshoz.


Vagy a szüleid háta mögött elintézni a fajtamentőket. Biztos van egy osztálytársad, ismerősöd, tanárod akinek van facebook-ja és ségít. Elviszik a kutyát, a szüleidnek meg max azt hazudod, hogy elszökött. Tudom, nem szabad hazudni, de szerintem az ilyen eset az lehet kivétel. Utólag meg már úgysem tudnak mit csinálni, ha rájönnek, max téged büntethetnek meg.


Próbálj egy állatbarát embert keresni, aki segít. Mamámnak sem volt se net, se semmi, mégis talált valakit.

2018. márc. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/152 anonim ***** válasza:
21%

Ne add meg a számod!!!!

Egy 13 éves gyereknek ne mondjátok már ilyeneket! Jézusom!

Ha mégis megadod a számod és beszélsz velük a címedet semmiféleképpen ne add meg a szüleid tudta nélkül!!!!

2018. márc. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/152 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy, ha esetleg fajtatiszta lenne (bár nem hiszem) akkor szóljatok a tenyésztőnek, akitől vettétek.
2018. márc. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/152 A kérdező kommentje:

Be van zárva a kutya nem lehet csak úgy "megszöktetni". A szám megadást átgondolom,de a címünket nem adom meg,hülye nem vagyok azért.

Jobb szeretném ha anya beszélne velük inkább.

2018. márc. 9. 09:54
 66/152 anonim ***** válasza:
97%
Sanszos, hogy igaza lesz, aki azt írta, hogy kamu. Ez a kérdés egyre jobban kezd átmenni önmaga paródiájába... Érdekes, hogy minden épeszű lehetőségre az a válasz, hogy "tehetetlen vagyok" (nincs facebookja; butafonja van, amin csak a szüleit tudja hívni, stb.) és a megjegyzésekre is csak megerősítések jönnek ("igen, karanténban van", "igen, be van zárva kennelbe", stb.), mintha mindenki telibe trafálta volna a helyzetet.
2018. márc. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/152 A kérdező kommentje:

Akivel leveleztek tegnap neki már tegnap megírtam,hogy be van zárva.

Címzett: zorciii

Időpont: tegnap 22:29

Téma: Re: Kutya

Az üzenet: [link]

Olyasmi mint a 2.

2018. márc. 9. 09:59
 68/152 anonim válasza:
88%
Ha az én kutyámat akarnák elaltatni, átmennék a szomszédba telefonálni, ha azon múlik.... a fajtamentés amúgy meg nem eszik embert telefonon keresztül, de élőben sem. Utolsó kísérlet: add meg az állatorvos nevét, vagy a rendelőt, ahonnan kijönnek. A fajtamentéstől megpróbálnak egyeztetni vele. Sok orvos sem híve az altatásnak, főleg, ha van, aki átveszi a kutyát, lehet, hogy ő is segítene. Vagy még egy utolsó ötlet, anyukádat tudod hívni, hívd fel, mondd meg neki, hogy hívja fel ő a fajtamentést. Ha egyik sem működik, akkor marad a troll verzió.
2018. márc. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/152 A kérdező kommentje:
De nem muszáj elhinni, én nem kértem senkitől. Majd ha anya hazajön és jutok valamire írok!
2018. márc. 9. 10:00
 70/152 anonim ***** válasza:
88%
vágjátok le a szőrét és fessétek be más színre így azt fogják hinni hogy ez már egy másik kutya
2018. márc. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!