Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elaltatják hétfőn a kutyám,...

Elaltatják hétfőn a kutyám, hogy tegyem ezen túl magam?

Figyelt kérdés

Megharapta a szomszéd gyerekét és megfenyegették anyáékat, hogyha nem altatják el feljelentenek stb. Hétfőn jön az állatorvos azóta bőgök :(

Nagyon sajnálom,nagyon szerettem. Nem tudom mit csináljak legyek vele az utolsó napokban, vagy inkább ne? :(



2018. márc. 8. 21:15
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/152 anonim ***** válasza:
100%
Ja és mivel állatorvos nem altathat el egészséges kutyát, mert az illegális, így ők a megfelelő jogi lépéseket is meg fogják tenni az orvos ellen.
2018. márc. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/152 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, valami itt nem kóser!

Ha elvitte a mentő a gyereket, akkor a kórház hivatalból jelenti a támadást, ilyenkor a hatósági állatorvos intézkedik, megfigyeli a kutyát, megnézi vannak-e oltási, illetve az önkormányzat - sajnos ha mást nem is, pénzbüntetést szab ki a gondatlan tulajdonosra!


Remélem nem csak szívatod az embereket, mert nem egy helyen gyanús a sztorid!!!

2018. márc. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/152 anonim ***** válasza:
100%

Na a kérdezőt szerintem elveszítettük. Tegnap este óta győzködöm privátban, hogy adja meg az édesanyja számát,hogy beszélhessek vele. Hát sikerült, anyuka úgy elküldött melegebb éghajlatra és teljesen kiakadt, hogy mit képzelek én magamról, hogy fel mertem ajánlani, hogy ingyen és bérmentve elmennék a kutyáért mint annak a rendje.

Nem tudom hol dolgozik az anyuka de a háttérben sok kutya ugatott!? Remélem nem valami állatorvosi rendelőben!!??

Kérdező ha egyszer még feljössz ide, szerintem amilyen hamar csak lehet költözz el otthonról. Kitartást!

2018. márc. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/152 anonim ***** válasza:
100%
Érthetetlen... Pedig az elején még hajlott a család a menhelyre, de nem volt hely. Most meg nem adnák egy másik gazdihoz, csak az altatás...?!
2018. márc. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/152 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem. Elmondtam neki, hogy több huskym is van. Több mint 10 éve foglalkozok a fajtával, hogy nekik egy forintjukba nem kerül és teljesen megértem ha nem akarják megtartani ezek után.

Mondtam, hogy amint a karanténnak vége ott vagyok a kutyáért. De nem.

2018. márc. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/152 anonim ***** válasza:
100%
Fura....
2018. márc. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/152 anonim ***** válasza:
96%
posztoljátok már ki vmi fb csoportba pl pesten hallotam vagy vmi állatvédősbe onnan simán kijut a mádiához
2018. márc. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/152 anonim ***** válasza:
82%
Miért nem posztolod ki te?
2018. márc. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/152 anonim ***** válasza:
26%
mer én nem f@jszbukozom:D
2018. márc. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/152 anonim ***** válasza:
100%

Facen már tegnap este fenn volt, pl az összes szánhúzós, az összes Szeged környéki, meg az összes S.O.S. csoportban... [link]

De kontakt nélkül nehéz lesz, s a kérdező semmi elérhetőséget nem adott.

2018. márc. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!