Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elaltatják hétfőn a kutyám,...

Elaltatják hétfőn a kutyám, hogy tegyem ezen túl magam?

Figyelt kérdés

Megharapta a szomszéd gyerekét és megfenyegették anyáékat, hogyha nem altatják el feljelentenek stb. Hétfőn jön az állatorvos azóta bőgök :(

Nagyon sajnálom,nagyon szerettem. Nem tudom mit csináljak legyek vele az utolsó napokban, vagy inkább ne? :(



2018. márc. 8. 21:15
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/152 A kérdező kommentje:
Vasárnap jár le ez a 2hét. Most voltam kint nála dobálták be neki finom husikat.
2018. márc. 9. 09:16
 52/152 A kérdező kommentje:

Nem kamu és nagyon szeretem!!

De mit csináljak 13 évesen?

Ha anya hazajön megpróbálom meggyőzni,de apájé az utolsó szó. Még már tényleg 2hete győzködöm őket,de csak azt értem el,hogy tiszta idegbeteg apa,ha felhozom a kutyát.

2018. márc. 9. 09:20
 53/152 anonim ***** válasza:
83%

Ujabb szanhuzo akit kihisztizett a gyerek, de persze nevelve, lemozgatva sose volt es megint a kutya huzza a rovidebbet. Hat csak gratulalni tudok.

Anyadnak meg mond meg, hogy hivja fel az alapitvanyt mert valaki el fog menni a kutyaert. Utana remelem sorban az osszes tobbi allatot is elajandekozzatok mert nektek meg cserepesvirag is sok lenne ilyen mentalitassal.

2018. márc. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/152 anonim ***** válasza:
88%
Keress neki új gazdát. Nem altatni kell. 13 évesen csak feltudsz hívni valakit ismerőst vagy a fajtamentőknél. Állatorvos nem átláthatatlan el egészséges kutyát.Látszik nagyon szereted a kutyád át. Vagy 10 dolgot felsorolás kit tehetnél,semeik nem felel meg akkor?
2018. márc. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/152 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom moslékon él és életében pórázt nem látott. Ez a kutya egy makacs energia bomba ha nincs lemozgatva ez a vége. Minek kellet kutya ha nem állsz ki érte. És ha beteg lesz az egyik akkor gondolom jön az hogy jaj nincs pénzem el inni orvoshoz inkább elaltatják vagy ki cseszem az utcára. Minek ilyen embereknek kutya?
2018. márc. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/152 anonim ***** válasza:
79%
Mit dobálták be neki és ki? Ezt a sort nem nagyon értettem
2018. márc. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/152 anonim válasza:
74%
hívd fel a fajtamentést ma! 06 70 576 1247! Várják a hívásodat!
2018. márc. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/152 anonim ***** válasza:
70%
És milyen 2 hét jár le?
2018. márc. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/152 A kérdező kommentje:

Rám írt egy lány is (bocsánat ha fiú vagy a nevéből nem egyértelmű) vagyis többen is írtak de ő sokat és neki leírtam, hogy hiába vagyok itthon ha telefonálni nem tudok (még csak egy buta, régi telefonom van amin anyáék az és pár rokont tudok hívni (ilyen a csomag). Az egyetlen amit tehetek, hogy megvárom, hogy anya hazajön és MEGINT győzködni kezdem.

Amúgy minden nap jártam futni a kutyával és itthon is sokat játszottam, futóversenyeztünk vele (néha a szomszéd gyerekek is).

Valamiért aznap felidegesítette a labdázás és átment :(

2018. márc. 9. 09:40
 60/152 A kérdező kommentje:

Én dobáltam be neki húst. Sima főtt húst répával, ez a kedvence. Sajnos be van zárva a knellbe miótta harapott. :(

Tehát csak így tudok érintkezni vele.

A számot leírtam majd mondom anyának.

2018. márc. 9. 09:43
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!