Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elaltatják hétfőn a kutyám,...

Elaltatják hétfőn a kutyám, hogy tegyem ezen túl magam?

Figyelt kérdés

Megharapta a szomszéd gyerekét és megfenyegették anyáékat, hogyha nem altatják el feljelentenek stb. Hétfőn jön az állatorvos azóta bőgök :(

Nagyon sajnálom,nagyon szerettem. Nem tudom mit csináljak legyek vele az utolsó napokban, vagy inkább ne? :(



2018. márc. 8. 21:15
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/152 anonim ***** válasza:
78%
Nincs itt egy szegedi sem?
2018. márc. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/152 anonim válasza:
76%
Így van! Várjuk meg a hétvégét, amikor már senki nem fog tudni csinálni semmit. Bravó!
2018. márc. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/152 anonim ***** válasza:
14%

Utolsó még mindig egy 13 éves kislánnyal/fiúval írkálsz!!!

Az egyik oldalon állnak a szülei a másikon idegenek. Szerinted kitől tart jobban?

Könnyen írtok itt, de ha ilyen idegbeteg az apja szerinted mit csinálna vele ha csak úgy odarendelne egy rakat állatvédőt. Amúgy apuka nem megy ki és gond letudva. Mit csinálnak az állatvédők kilopják a kutyát a bezárt kennelből? A fotelből mindig könnyű okosnak lenni!!

2018. márc. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/152 A kérdező kommentje:
Kinyírna az biztos :(
2018. márc. 9. 11:27
 75/152 anonim ***** válasza:
69%

Istenem, kérlek ne hagyd hogy megöljék!

Ha más nem, vigyétek be a gyepmesteri telepre, nekik muszáj bevenniük, ők nem mondják, hogy nincs hely!


Sőt! Hódmezővásárhelyen van kutyainkubátor! Csak elviszitek oda, beteszitek a kennelbe és kész, mentek haza. Én vásárhelyi vagyok, mindig megmenekülnek onnan a gyepis kutyák.


Itt a telep inkubátorának címe és minden információ: [link]


Ez pedig maga a gyepmesteri telep, őket is hívhatjátok akár: [link]

2018. márc. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/152 anonim ***** válasza:
11%

Hihetetlen, de senki sem kérdezte meg, hogy milyen sérülést okozott a kutya. Egy husky nagyon komoly sérülést tud okozni.

Adva van 1 gyerek, aki a SAJÁT kertjében labdázik. A szomszéd kutyája átmegy és megharapja, mert zavarja a labdázás, rohangálás, bármi. Ha az én gyerekemet harapta volna meg a saját kertemben az a kutya, amit nem hívtam át, akkor nem kéne állatorvost hívni hozzá.

2018. márc. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/152 A kérdező kommentje:
Elvitte a mentő, eltört a karja ahogy elrántotta. Még sokkos. Azótanem mer az udvaron lenni. Velem nem beszél :( Rám haragszik
2018. márc. 9. 13:54
 78/152 A kérdező kommentje:
Van 1 másik huskynk most ő is be van zárva mert mi is ettől félünk,hogy a szomszéd rajta állna bosszút.
2018. márc. 9. 14:07
 79/152 anonim ***** válasza:
100%

Eltört a karja egy harapástól? Háááát...


Amúgy telefonálj a szomszédból, vagy egy barátodhoz vidd át a kutyát, keress neki új gazdát. Ne haragudj, hiába vagy 13 éves, illene már ilyen helyzetekben problémamegoldóbb lenni.. A szánhúzókutya alapítványnak meg igenis leírhatod a számodat, nem a kisgyerekek erőszakolása a hobbijuk. Vicc.

2018. márc. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/152 anonim ***** válasza:
88%
A szánhúzókutya alapítvány rögtön segíteni fog, írd be a keresőbe a nevüket, menj át a szomszédba és hívd fel őket onnan, vagy emailt írj nekik.
2018. márc. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!