Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elaltatják hétfőn a kutyám,...

Elaltatják hétfőn a kutyám, hogy tegyem ezen túl magam?

Figyelt kérdés

Megharapta a szomszéd gyerekét és megfenyegették anyáékat, hogyha nem altatják el feljelentenek stb. Hétfőn jön az állatorvos azóta bőgök :(

Nagyon sajnálom,nagyon szerettem. Nem tudom mit csináljak legyek vele az utolsó napokban, vagy inkább ne? :(



2018. márc. 8. 21:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/152 anonim ***** válasza:
71%
Majd holnap ráveszem anyát valamire. 4után jön haza majd akkor tudom kicsit puhítani6-ig amíg apa nem jön
2018. márc. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/152 anonim ***** válasza:
82%

Időpont: ma 23:00

Téma: Kutya

Az üzenet: Majd holnap ráveszem anyát valamire. 4után jön haza majd akkor tudom kicsit puhítani6-ig amíg apa nem jön

Sajnos apa nem meg győzhető,szóval valószínűleg mindegy :(



Ezt írta a kérdező levélben, szóval írhatunk mi bármit.

2018. márc. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/152 anonim ***** válasza:
87%

Akkor ezek szerint megfogadja a tanácsainkat, szóval nem tudom miért mondod, hogy feleslegesen írtunk? A kedves apukát már csak megtudják győzni ketten.


Egyébként nem tartozik a témához és a kérdezőt sem szeretném megsérteni ezzel, de milyen szülő az, aki egy rimánkodó gyereket kitesz ennek? Ha nem lenne más megoldás, még talán meg is érteném, de így...

2018. márc. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/152 anonim ***** válasza:
80%
Kerdezo, konyorgom... ha a szuleid ennyire elmebetegek ,akkor neked arvahazban lenne a helyed. Az allatorvost fel lehet hivni es le lehet mondani. Te mentsd meg a kutyad eletet. Ha az en szuleim ilyet akarnanak tenni ,en nem meg fel is jelentem oket,sot meg rosszabbat is tennek... hirdesd meg a kutyust ,ajandekozd el, gondolkodj a tobbi lehetosegen ,amit irtak a hozzaszolok .ne hagyd ennyiben. En soha tobbet nem neznek a szuleim szemebe.
2018. márc. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/152 A kérdező kommentje:
Csak 13 vagyok :(
2018. márc. 8. 23:45
 46/152 A kérdező kommentje:
Nem tudom az állatorvos számát. Holnap itthon leszek mert beteg vagyok de nem tudok telefonálgatni mert csak anyáékat tudom hívni (ilyen a csomagom)
2018. márc. 8. 23:47
 47/152 anonim ***** válasza:
87%

“Nem tudom mit csináljak legyek vele az utolsó napokban, vagy inkább ne? :( “


Fuh de gyanús, hogy ugyanaz az idióta szórakozik, akinek havonta kell megmenteni a kutyáját az életveszélytől, mert hol tóba esett, hol beszorult, most meg altatni fogják.


(Meg az a kis bukta, hogy egy pont frissen regisztrált emberre ráírt, holott millió jótanácsot kapott. Szerintem csak elfelejtett átjelentkezni, minden trollnak több regisztrációja van.)

2018. márc. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/152 anonim válasza:
12%
Esetleg "szöktetés". Elvinni valahova...igaz, ha otthon vannak, ez nem járható út.
2018. márc. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/152 anonim ***** válasza:
64%
Gyanús hogy kamu. Ha szeretné a kutyáját mindent megtermékenyítés érte.
2018. márc. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/152 anonim ***** válasza:
100%

"Írta, hogy nem altatják el. De elaltatja sajnos :( Már kihívták anyáék hétfőre."


És miből gondolod, hogy altatni jön?

Barátoméknál is megharapott egy kutya egy gyereket. Az állatorvos karanténba tette egy ideig veszettség miatt megfigyelésre, nem altattak (úgy tudom, hogy bírósági végzésre altathatnak, nem csak úgy...)

2018. márc. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!