Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxer tulajdonosok, lehet a...

Boxer tulajdonosok, lehet a boxereket kinnt tartani, ún. rideg tartásban?

Figyelt kérdés

Egyik szomszédunknak fajtiszta boxerpárja van, nemrég ellettek, ha kérnék adna is , de előbb szeretnék tájékozódni a boxerekről. Belga juhászunk van jelenleg. Mire kell figyelni egy boxernél? Milyen a természete? Mindent tudni szeretnék:D

20/F


2010. jún. 10. 15:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Na ilyet viszont garantáltan találsz menhelyen. Ha nincs konkrét fajta, amire vágynál, akkor miért nem mentesz meg inkább egyből két életet?
2010. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A boxereknek van aljszőrzetük például a dobermannokkal ellentétben, akik nem bírják a hideget. Csak egy jó kutyaház kell, és nem lesz gond télen.

Szerintem a boxer egy könnyen nevelhető fajta, bár hajlamos lehet a függetlenségre.

Inkább a meleggel van problémájuk, mint a hideggel. Tehát kánikula idején hagyjuk csak hűsölni.

2010. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
21:14 <------A boxernek NINCS aljszőrzete, nézz utána! Amúgy nekem is boxerem van, de télen mindig beengedjük a házba.
2010. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Válasz az erdélyi kopós felelőnek. Nekem erdélyi kopóm van. Van aljszőrzete (nem is kevés, most vedli le) így tényleg bírja a hideget. Télen is belemegy a vízbe. Azért én mégsem tartom kint éjszakára hidegben.

A németjuhászt tudnám ajánlani, hosszabb a szőre, bírja a hideget és a szőre sem lóg a szemébe :)

2010. jún. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen, a németjuhász aranyos:D
2010. jún. 11. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!