Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni, ha nagyon...

Mit lehet tenni, ha nagyon féltékenyek egymásra a kutyák?

Figyelt kérdés
3 kutyánk van és iszonyatosan féltékenyek egymásra. ha már az udvarra kimegyünk, lökik el egymást, sokszor morognak egymásra és van, hogy össze is marakodnak. mit tegyek? verjem meg ilyenkor? de hogy? csapjak orrukra? az nem használ
2010. jún. 10. 16:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, te egy gyerek vagy, egy normális ember ilyen ikszdé jeleket nem ír:) ennyit erről.
2010. jún. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Te meg okos vagy ha ennyitől mondod meg hány éves vagyok. :) Miben különbözik ez :) amit te írsz meg ez xD? Küldjél bolondok házába mert leírtam egy ikszdét? Hát érdekes gondolkozás. Biztos ezen múlik a normálisságom! Azon kívül ha gyerek vagyok az csak mégnagyobb dicsőség, hogy gyerekként el tudom érni a 3 ivaros kutyám teljesen problémamentesen éljen egymás mellett. :) Te meg és egy csomó más ember meg nem...
2010. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Igen? és azt te honnan tudod, hogy nekem hány kutyám van? tán nem belelátsz a fejembe?

de ezt egy felnőtt ember nem csinálja képzeld el:)És honnan tudjam, hogy van-e egyáltalán kutyád....És nem csak a gazdán múlik, a kutya fajtáján is, mert gondolom nem 3 staffordot tartasz együtt, mert azt senki nem hinné el neked:)

De 3 kis seggnyaló, lábtörlő csivavát lehet, azok ugyis nyomik, nem veszekszenek:)

2010. jún. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Én vagyok a gyerek te meg okos vagy mert a szádra mered venni az ártatlan kutyáim! Ha hülye is a gazdájuk arról nem ők tehetnek és ők nem azok. Ha csivaváim is lennének amik nincsenek ők akkor sem tehetnek róla hogy mivé tette őket az ember, és ha elég intelligenciád lenne akkor ezt felfognád. Szóval gratulálok, nagy kutyaszerető!

A másik meg az hogy attóm mert egy kutyának van elég esze hogy ne lázadozzon és szereti a gazdáját, szót fogad, még semmivel sem kevesebb mint a te általad emlegett makacs kutyák. Sőt inkább több... Szóval nem csivavám van. Olyan kutyám van aki 15 kg, mégrem tudta egy roti elintézni. Szóval nem puhány. Viszont a nővéremnek akitől tanultam a kutyázást ilyen a felállása: dobermann keverék, befogadott, rotikeverék, befogadott, pitbull keverék. És kééépzeld, ők is legalább olyan jól megvannak, mint az én kutyáim. :) Szóval ezt nem csak a nyámnyila kutyáiddal lehet megoldani.

2010. jún. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
most pedig te vetted a szádra az én kutyáimat! honnan tudpd hogy milyen kutyám van? én nem vitázom egy kis butuskával:) annál több eszem van:)tudod okos enged...:)
2010. jún. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Én egy rossz szót sem mondtam a kutyáidról. Az hogy vannak makacsabb és szófogadóbb fajták az tény. Ha neked sértés akkor válassz más fajtát. Te voltál az aki először beszólt rájuk és ugyan te honnan tudod milyen kutyáim vannak? Nem csak egy kis csivava tud egymás mellett kulturáltan élni hanem nagyobb kutyák is!

Az nyámnyila rész az általad emlegetett kutyákra vonatkozik, a csivikre, nem a saját kutyáidra.

Szóval nehogy már még én legyek a buta azért mert neked nem tetszik hogy valaki képes ennyi kutyát kordában tartani és mert csúnyákat beszélsz róluk.

2010. jún. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Sőt egyáltalán nem értem miért én vagyok a hülye mert leírom hogy az én kutyáim békében élnek, és erre közlik velem hogy aki ikszdét ír az gyerek? Mennyi értelme van ebben belekötni? Szerintem nem sok! Nehogy már még én legyek ezért a rossz! Oda írom a véleményem ahova akarom, nem kell beleszólni.
2010. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ja most látom te nem is az vagy aki előttem írta, hogy a kutyái néha összevesztek. Akkor meg főleg MIT AKARSZ TŐLEM? Miért kell belém kötni?
2010. jún. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Félreértés ne essék, én nem azt mondtam neked, hogy csivaváid vannak.Csak az nem tetszett, hogy dicsekedsz.A kérdező nem azt kérdezte, hogy kinek hogy élnek együtt a kutyái, hanem azt, hogy mit tegyen.Arra válaszolj, ne offolj.
2010. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Miért te nem offoltál? Nem legyerekezni kell hanem elmondani amit akarsz. Különben meg azt sem kell, majd a moderátorok elrendezik ha valami nekik nem tetszik. Amúgy megválaszoltam. Nevelje meg őket, legyen ő a főnök. A keverék, labi és a bernáthegyi nem épp vérengző kutyák.
2010. jún. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!