Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megharapta a kutyánk a szomszé...

Megharapta a kutyánk a szomszéd kislányt, mit tehetünk?

Figyelt kérdés

Járunk kutyaiskolába. Sokat van nálunk a kislány, én szoktam rá vigyázni, 3éves, össze kellett varrni a kezét.

Amíg nálunk van a kutya nem hozzák hozzám a kislányt és már 2 másik gyerek anyukája is szólt, hogy nem hozzák addig a gyereket. Menhelytől kértem segítséget azt mondták ők így nem vehetik be, hogy harap, akkor? Mit lehet vele csinálni?



2018. jún. 7. 21:10
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
98%
Mit tehetsz? Vállalod a felelősséget! A kutya oltásai rendben voltak? Attól, hogy gyorsba lepasszolod a kutyát, még elő fognak venni! Teljesen jogosan!!!
2018. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
59%

10es, téged kéne...

Kutyasuliba kell még vinni.Lehet hirtelen mozdulat miatt kapott oda.

2018. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 A kérdező kommentje:
Valószínűleg ez lesz a vége, el kell altatni :(
2018. jún. 7. 21:38
 14/64 anonim ***** válasza:
83%
És megint ki szív, persze hogy a kutya a felelőtlen gazda miatt. Egyébként mi ez nálad, valami feketéző óvoda? Remélem elővesznek érte.
2018. jún. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
98%
Mindig a gazda felelőssége a kutya! A kutyádra nem tudsz figyelni, hogy bízná valaki rád a saját csemetéjét?
2018. jún. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 A kérdező kommentje:

Járunk kutyasuliba, de ezek szerint nem segít. Még a gyepmesteri telepet megpróbálom, de ott is előbb utóbb az lesz a vége...

Sajnos nálunk így nem maradhat.

2018. jún. 7. 21:42
 17/64 A kérdező kommentje:
Családi napközit üzemeltetek. Teljesen legális, nézz utána.
2018. jún. 7. 21:43
 18/64 anonim ***** válasza:
25%
14: te aztán gonosz vagy
2018. jún. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
100%

Oltási könyv alap.

A kutyát ne engedd kisgyerek közelébe.

Legyen elzárva kenelbe, ne tudjanak benyúlni a gyerekek oda.

Nem kell ezért elaltatni, figyelni kell és tudni, hogy y kisgyerek nem képes felmérni a veszélyt. Nem hiszem, hogy ezért el kell altatni.

2018. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
90%
Nem gonosz vagyok, de ha valaki egy legális családi napközit üzemeltet szerinted hogy engedheti meg magának hogy egy olyan kutyával tartja együtt a gyerekeket, akiről szín tisztán tudja hogy harapott, és haraphat? Ez kimeríti a felelőtlenség fogalmát.
2018. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!