Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megharapta a kutyánk a szomszé...

Megharapta a kutyánk a szomszéd kislányt, mit tehetünk?

Figyelt kérdés

Járunk kutyaiskolába. Sokat van nálunk a kislány, én szoktam rá vigyázni, 3éves, össze kellett varrni a kezét.

Amíg nálunk van a kutya nem hozzák hozzám a kislányt és már 2 másik gyerek anyukája is szólt, hogy nem hozzák addig a gyereket. Menhelytől kértem segítséget azt mondták ők így nem vehetik be, hogy harap, akkor? Mit lehet vele csinálni?



2018. jún. 7. 21:10
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
79%

Tényleg az lenne a legjobb, ha ide leírnád melyik menhelyre került, melyik nap, mi a kutya neve? Azonosítás miatt. Én tényleg kihívásnak veszem az ilyen kutyákat.Én fogadtam már be többször hasonlót, kóbor kutyát.Egyikkel még nekem is illett jóba lenni, mert hajlamos volt harapni, gazdát is, és semmiféle szelíd nevelés nem hatott rá. Ő ilyen volt kiskorától.Emiatt el is ásta magát, csak ezt ésszel nem fogta fel.Gazdától gazdáig hánykolódott fiatal korában már, majd utcára került.Én innen szedtem össze.Hát igencsak vigyáznom kellett hogy meg se sértsem őkelmét, mert akkor agresszív lett. Amúgy kis tacsi volt.De én tiszteletben tartottam és így bántam vele,ennek megfelelően, és nálam leélte az életét öregkoráig úgy, hogy senkit nem harapott meg.Külön kis egyéniség volt, szerettem nagyon. Hallgatott rám, simogattam, szeretgettem, játszottunk, minden.De amit ő nem akart, azt jobb volt nem megpróbálni vele, mert akkor támadt volna.Például kocsiba nem ült be.Többi kutyát utálta.Nyakörvet, hámot nem engedte feltenni.Oltatni is nehéz volt.De kijött orvos hozzá, nem kellett elvinni. Nagy udvaron tartottam, többi kutyától külön.Akik folyton azt szajkózzák, nevelés-még nem láttak ilyen öntörvényű kutyát.De őket is jól lehet tartani, hozzájuk kell igazodni, nem őket kell betörni.

Szóval írd meg a menhelyet, mert hátha van valaki, aki megsajnálta és tudja kezelni őt és megfelelő módon tartani.

2018. jún. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem írja meg a menhelyet, kutya adatait, akkor hazudik hogy menhelyre vitte.Akkor altatva lett.
2018. jún. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
Melyik menhelyen van a kutya?
2018. jún. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
Hova adtad be a kutyát? Már ha létezik a kutya...
2018. jún. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!