Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg ilyen szörnyen eltorzu...

Tényleg ilyen szörnyen eltorzult a gondolkodásom? Túl sokat kérek?

Figyelt kérdés

A családommal lakok még és vannak Saját kutyáim. Senkit nem zavarnak, nem ugatnak, takarítok utánuk, tisztán tartom őket, meg vannak nevelve, vagy velem vannak vagy zárt helyen. Magyarán senkinek sem dolga sem baja nincs velük. De szépen meg is kértem őket hogy ne is foglalkozzanak velük csak úgy.

Ehhez képest mi van? Egyszerűen nem képesek felfogni, elfogadni. Nap mint nap azt látom, hogy pl mennek el a kennel mellett s automatikusan bedobják nekik a moslékot, csirke csontot, minden szemetet, direkt kedveskednek velük, simogatják amikor rájuk szólok, büntetésben vannak, idehoznak mindenféle idegent amíg nem vagyok otthon és percekig állnak a kennel előtt és röhögve nézik hogy szegény kutya megőrülve ugat (mert ugye egy idegen van ott akit nem én, a főnök engedtem be) közben a "mi" kutyánkként nyilatkoznak róluk mikor közük sincs hozzá, képeket rakosgatnak róluk mindenhova, a saját dicsőségükként emlegetik ha megnyernek valami versenyt közben engem lenéznek hogy milyen sz*r hobbim van, az emberekkel kéne foglalkoznom. Nevelni vagyis inkább pattogtatni próbálják őket mások előtt (nulla hozzáértéssel) stb. Volt olyan hogy beengedtek valakit a kenneljükbe!! amíg nem voltam otthon, de ha megharapja akkor bezzeg az én kutyám viszik el, engem büntetnek meg, az volt az egy szerencse hogy még fiatal volt a kutya. Ha meg lezárom, lelakatolom őket akkor én leszek az őrült? Ha kérdezem miért, nem tudnak mit válaszolni. Pedig az elején kértem és közöltem hogy ők az én kutyáim, ők ne foglalkozzanak vele, és ha akarnak valamit hozzám jöjjenek. Tényleg olyan durva dolog ez? Amíg nem lakok egyedül, kuss a nevem és nem lehet csak az enyám a kutyám, mindenkinek joga van hozzá addig? Szerintem nem, különben sem vagyok már kisgyerek. Ti képesek lennétek elfogadni ezt vagy tényleg velem van a baj?


2010. jún. 21. 18:41
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell bizonyítani, nem sok ilyen hibbant járkál az oldalra, akinek az is fáj ha ránéznek a kutyájára meg ha valami kis falattal kedveskedni akarnak neki, esetleg elmondják másnak, hogy milyen okos és megsimogatják. Először azt mondod csak kívülről hergelik, aztán rugdossák a kutyát, azért ezt nem fogom elhinni, itt már számomra egyértelmű, hogy túlzol.

A kérdésed az volt, hogy eltorzult-e a gondolkodásom, a válaszom igen és szegény kutyák isszák meg a levét.

2010. jún. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 Lilah ***** válasza:
100%
Most koppantál, mert a 'mudis' én vagyok. A kutyáim köszönik szépen, jól vannak, antiszocságukhoz képest, az egyik épp most lett első Salföldön a viselkedés,képesség felmérésen a sok puccos, törzskönyves kutya előtt :) Én nem hiszem hogy felnőtt emberhez méltó lenne mást kibeszélni, emlegetni. Ha akarod írd le a véleményed, de ne más által akard bizonyítani. Na pá. :)
2010. jún. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 Winner of Royal Hill ***** válasza:
0%

Nem érted?

A szülő-gyerek egy hierarchikus rendszer,tudod,mint a kutyafalkában.

Nem csak a kutyáidnak hanem neked is helyet biztosítanak.

Ha ennyire nem tetszik miért nem költözöl el???

Ez még nem merült fel benned?

Jaaaa,hogy akkor már nem is lenne ilyen egyszerű...

Én is megkaptam már,hogy ha nem tetszik a rendszer fogjam a kutyáimat és vonuljak el.

Ez ilyen mocskos egyszerű.

És még az a szerencse,hogy nem ismerlek. Amit csinálsz az már beteges....

2010. jún. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 Winner of Royal Hill ***** válasza:
0%

Hát kedves mudis nem koppantam,mert nem azt mondtam,hogy a kérdező "a mudis",hanem ,hogy tuti mudijai vannak.

A kettő rohadtul nemugyanaz. De úgy látszik itt vannak akiknek szövegértési problémái vannak.

Minden esetre még nem közölte a kedves kérdező,hogy milyen kutyái vannak....

Sajnos a mudisoknál tapasztalható ez a kitekeredett gondolkodásforma(ezen az oldalon legalábbis).

2010. jún. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

Az hogy hergeli azt a drágalátos vendégeikre értettem, ők nem tudnák hergelni mert őket ismerik a kutyák. A szüleim meg olyanok hogy nagyon be akarnak vágódni mindenkinél ezért nem szólnak semmiért, nem mernek. Egyszer a pici, még alig evő törpenyulakat elvitték a munkahelyükre, hogy a kolléganők játszhassanak velük, másnapra mind meghaltak, de még otthon is csak mosolyogva merték mondani, hogy ohh hát nem azért, csak párszor ejtették le őket a kolléganőcskék.... Na ja...

A rugdosást arra értettem, hogy igazi "paraszt" emberek. Ha útban van a kutya, ha mérgesek akkor rajta töltik ki a mérgük illetve töltenék... És természetesen mindig nekik van igazuk. Tehát olyanért is megbüntetnék a kutyát amiről nem tehet csak mert ők idegesek lesznek. Fekszik egy szűk helyen a kutya, hirtelen arra van dolga pl apámnak, és szegény iparodik utat engedni de ugye nem tud és akkor jön az ordibálás stb mikor szegény semmit nem tett... Ennek ellentéteként ha én szólok a kutyára jogosan akkor meg sajnálják. És még sorolhatnám. De ha nem ilyenek lennének, akkor sem lenne abban semmi hogy van olyan aki nem akarja hogy mindenkié legyen a kutyája.

A kutyámat meg ne etesse senki, mert 1, jól fog lakni 2, meghízik 3, megmérgezik- itt sok az állatutáló ember 4, elrontják a kemény munkám 5, nem tudják hogy mit ehet és mit nem stb

Sosem voltak még a kutyáimmal őszintén és érdek nélkül kedvesek. Mindig is lenézték hogy kutyázok ahelyett hogy táncolnék, énekelnék, stb...

2010. jún. 21. 23:48
 26/42 A kérdező kommentje:

Azért nem költözök el, mert több kutyával ez nem olyan könnyű. Nem fogom őket elhagyni. Azon kívül tudom az igazság elhagyja a füled mindig, de mindenemet kifizetem, annyira meg nem lehetnek sz*r szülők hogy a helyet sajnálják tőlem. Azon kívül leírom mégegyszer, mindenki ilyen, az egész rokonság, nem csak a szüleim.

Ebben semmilyen rendszer nincs. Ha igazuk lenne a szüleimnek, megérteném, de nincs... A kutya nem szemetes és nem cirkuszi állat, és nem boxzsák olykor.

2010. jún. 21. 23:51
 27/42 A kérdező kommentje:

72% százalékos te is tanulj meg olvasni. :) Nem csak te írtad hogy mudis, szóval nem biztos hogy neked írta a másik a választ. :)

Nekem meg nem kötelességem beszámolni hogy milyen kutyáim vannak.

2010. jún. 21. 23:52
 28/42 A kérdező kommentje:
%- ez nem kell oda :D
2010. jún. 21. 23:53
 29/42 A kérdező kommentje:
Tehát akkor összefoglalva: a szülű kitojta a gyereket, ezért bármit megtehet vele. és a gyereknek amúgy kuss a neve és ne legyen hálátlan dög hogy valamiben nem ad igazat, csókolja meg a szülei lábát hogy egyáltalán adtak neki enni amíg kicsi volt. Csak szerintem nem normális gondolkozás. A gyerekük vagyok de nem alattvaló, cseléd, ugyanúgy van szavam és lehet igazam.
2010. jún. 21. 23:55
 30/42 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Lehet igazad,ha a saját házadban laksz.

Ha a főnököd viselkedése nem tetszik akkor őt is kioktatod?

Az embere egy munkahelyen is max szép lehet,de okos nem.

2010. jún. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!