Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem jöhet be a kutya a házba...

Nem jöhet be a kutya a házba és morog?

Figyelt kérdés
Van egy hét hónapos medveölőnk és apám meg anyám nem engedik hogy a házba jöjjön meg persze én se nagyon szeretném. Ha kinyitjuk az ajtót a kutya rögtön be rohan és ha ki akarjuk tessékelni akkor morog ránk meg vicsorog. Tegnap pedig azt történt hogy meg akartam fogni a nyakörvénél fogva és kivinni és megharapott. Amikor apám megtudta azt mondta hogy vagy agyonüti, vagy kiviszi egy erdőbe és otthagyja. Azért azt nem szeretném. Mi legyen?

2018. szept. 15. 14:04
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
96%
Alapvetően ez a kutyának a természetes viselkedése, mert nem tudja, hogy ki a főnök, mert nem neveltétek. Úgy is sokat fogtok költeni az állatra, mert húst eszik akkor is, ha szegények/smucigok vagytok és akkor is ha nem.
2018. szept. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha 10 ezerért vettétek simán lehet idegrendszeri betegsége, ugyanis szaporítótól van. Megmég kitudja hány genetikai betegsége lehet... Ataxia, dp ....
2018. szept. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
97%

Persze hogy morog és harcol. Végre bejutott a házba, a társaságba, a falkához, erre rögtön ki akarjátok rakni.


Gyakoroljatok vele, hogy csak engedéllyel mehet be az ajtón. A 7-es válaszoló jó dolgokat írt.

2018. szept. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
97%
És minek nektek kutya ha nem értetek hozzá? Ezt tényleg komolyan kérdezem vissza, mert egyik korábbi válaszodban azt írtad: "Kell a kutya nem fogjuk eladni".
2018. szept. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Én meg válaszoltam is hogy telekőrzésre. Amit a valaki által javasolt riasztó nem véd csak a házat. És a portán van egy csomó mezőgazdasági gép stb.
2018. szept. 15. 22:32
 26/43 A kérdező kommentje:
20-as, miért kéne ivartalanítani? XD Ez valami pesti sznobizmus lehet. Itt vidéken max a lovat meg a disznót herélik.
2018. szept. 15. 22:34
 27/43 anonim ***** válasza:
97%
Hát én kiheréltem volna apádat is, akkora nagy sznob vagyok, de ne személyeskedjünk. Az a lényeg, hogy ha herélitek a kutyát akkor valamivel visszavesz magából. Amúgy tudtad, hogy egyes fajoknál a herélt kan nagyobbra nő, és így hatékonyabb, pl tibeti masztiff? Szerintem kínában mindenki bszott nagy sznob
2018. szept. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy ne pattogj, mert szerintem minden második pesti kutya tartó (nem zsebkutya tartó) meg tudná tanítani a kutyádat, ha az ő keze alatt lenne...
2018. szept. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
89%
De egy primitív, tanyasi sutyerák vagy. Fajta nevét se tudod pontosan, megveszitek az első occsó' kutyát, aztán b.sszátok nevelni, de elvárások azok vannak. Egymással is gondolom hogy ilyen szépen viselkedtek, mint azzal a csóringer kutyával. Telepörzés, nem hallottál olyat, hogy a tesókák ketten mennek az egyik kirámol a másik leszúrja a kutyát? Alkalmatlanok vagytok, és nem azért mert tudatlanok vagytok, hanem mert itt elhangzott rengeteg nevelési tipp és csak a sötét-suttyó-primkó szöveget nyomod, hogy mit miért tartasz sznobizmusnak, meg hülyeségnek.
2018. szept. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
96%
Ezt a fajtát nagyon keményen és következetesen kell nevelni! Nektek ez nem megy! Vagy kutyasuli (ami nem olcsó, nem kényelmey és nem csak jópofizásból áll, hanem ott elmondják, ha valamiben alkalmatlanok vagy rosszak vagytok), vagy merestek neki egy normális gazdát (ami nem könnyű, pláne gondolom keverékről is van szó) és belátjátok, hogy alkalmatlanok vagytok erre a feladatsa. De hogy jutott eszetekbe ilyen kutya, ha ennyire nem értetek a neveléshez?
2018. szept. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!