Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem jöhet be a kutya a házba...

Nem jöhet be a kutya a házba és morog?

Figyelt kérdés
Van egy hét hónapos medveölőnk és apám meg anyám nem engedik hogy a házba jöjjön meg persze én se nagyon szeretném. Ha kinyitjuk az ajtót a kutya rögtön be rohan és ha ki akarjuk tessékelni akkor morog ránk meg vicsorog. Tegnap pedig azt történt hogy meg akartam fogni a nyakörvénél fogva és kivinni és megharapott. Amikor apám megtudta azt mondta hogy vagy agyonüti, vagy kiviszi egy erdőbe és otthagyja. Azért azt nem szeretném. Mi legyen?

2018. szept. 15. 14:04
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Már írtam miért kellett ilyen fajta kutya többet nem írom le. Itt nem divat leszúrkálni a kutyákat, egy ilyen medveölő kaukázusinak még van tiszteletje. Mellesleg miért lettek kitenyésztve ha szerintetek alkalmatlanok területőrzésre? Azt is írtam hogy volt már sárhegyi farkasölőnk és medveölőnk is engedelmes kutyák voltak de ez az új fura. De csak akkor ha ki akarjuk paterolni a házból ahova engedély nélkül bejön!!!
2018. szept. 16. 21:50
 32/43 A kérdező kommentje:
Mi volt az a rengeteg nevelési tipp? A Kutyaiskolán kívül? Amit már az elején leszögeztem hogy oda tuti nem visszük.
2018. szept. 16. 21:52
 33/43 anonim ***** válasza:
96%

Komolyan, hogy egy ennyire alap kapuszabályt nem tudtok felállítani, hogy ne menjen be... azért eznsomat elárul rólatok.


Nem.fog neked senki regényt írni nevelési tanácsokból. Ha tanulni akarsz, van már jó pár könyv, vagy ha az olvasás nehéz, marad a kiképző.

2018. szept. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
22%
Ha csak a házba való bemenéssel van baj, akkor csináld azt, hogy amikor bemegy/megpróbál bemenni, akkor üss oda neki egyet. Fontos, hogy ne az orrára, mivel ez a legfontosabb érzékszerve, és ne a kezeddel, mert azzal nem tudsz akkorát ütni, hogy fájjon neki. Legyen egy újság, vagy ilyesmi. Foglalkozz vele, játszatok, és akkor tudni fogja, hogy szereted, és nem te leszel az, aki csak veri amikor megpróbál bemenni, akkor csak félni fog tőled, vagy agresszív lesz, amit nem akarsz. Fontos, hogy sokat legyél vele amíg kicsi, mert ha ezt most elrontod, akkor a kutya és te is baszhatjátok
2018. szept. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
94%
Ezaz, üsse csak amúgy azt a kutyát, amelyikkel cseszik normálisan foglalkozni. Persze előre látom hogy kennelbe-láncra ki lesz bacva a kutya, mert megmorgott valakit.
2018. szept. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

Nem lesz làncon és kennelben akkor hogy őrzi a portát??

Amúgy apám csapott már neki oda de nemigen érdekelte.

2018. szept. 17. 05:45
 37/43 anonim ***** válasza:
42%
Amíg kicsi volt egy egyszerű dobbantástól megijedt volna. Egyszer egyszer oda kell caapni, vagy megfogni a grabancát
2018. szept. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ekkor harapott meg engem. Mikor a nyakörvet megfogtam hogy kivigyem. Ha a grabancát megfogom megint megharapott.
2018. szept. 17. 06:56
 39/43 A kérdező kommentje:
Megint megharapna*
2018. szept. 17. 06:56
 40/43 anonim ***** válasza:
96%
Ez a probléma, hogy nem foglalkozol vele, csak akkor, ha rossz. Tessék játszani vele, vagy sétáltatni, hogy szokja az embert. Lehet akármekkora telketek, de fogadni mernék, hogy nem látott 5-6 embernél többet. Ez egy állat, nem egy elemmel működő védelmi eszköz
2018. szept. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!