Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti adtok konzervet a kutyának?

Ti adtok konzervet a kutyának?

Figyelt kérdés

A kutyám előtt egy macskám volt, neki adtam konzervet, de úgy vettem észre hogy büdös volt tőle a szőre meg a szája.


Azért gondoltam hogy adok a kutyámnak hogy ne mindig olyan egyhangú legyen az étkezése (táp).


Ti adtok a kutyátoknak? Vagy árt?


2018. szept. 15. 20:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%

Nem adok. Az olcsó konzervek gagyik,ártanak a kutyának. A minőségi, hús konzervekből egy 200 gramm is ezer forint körül van, de ezeknek is 70%-a víz, mint az összes többi konzervnek.


Ha mindenképp fel akarod dobni az étkezését (de teljesen felesleges. A kutya ösztönből eszik és nem élvezetből) akkor kefírt vagy natúr joghurtot adj a táphoz.

2018. szept. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
42%
Hogy lenne már 200 gramm ezer forint? Én Real Nature tápot adok, arra rakok egy minimális, egy villányi Real Nature Wilderness konzervet. 400 gramm 600-700 Ft, típustól függ. 10 éve négy kutyánál csináljuk így, és nem lettek válogatósak.
2018. szept. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Igaz, kicsit túloztam. 400 gramm 1000 ft:

[link]

2018. szept. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
A csak konzerves etetés árt. A konzerv-táp nem, de a normális konzerv elég drága és még így sem éri meg
2018. szept. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%
És ha a kérdezőt nem az érdekli hogy megéri-e, és ő rászánja azt a pár 1000 Ft-ot havonta a konzervre, akkor mi van? Ne ti számoljátok már ki hogy ossza be a pénzét.
2018. szept. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%

Akkor egészségére. Az volt a kérdés, hogy adunk-e konzervet a kutyának. Válaszoltunk rá, hogy nem adunk és megmagyaráztuk, hogy miért nem.


Aki akar az adjon ezer forintos húslét a kutyájának, de tök felesleges. Ennyi.

2018. szept. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%

Egyébként linkelgetekhetsz nekem 1000 Ft-os konzerveket, a Real Nature ugyanolyan jó minőség, 700 Ft-ért .


[link]

2018. szept. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
8%

Hát, én nem szeretem a Real Naturet.

A kutyámnak olyan hasmenése lett tőle, mint a vízfolyás.

A minősége erőteljesen megkérdőjelezhető, mindegyik száraztápja irreálisan magas fehérje tartalmú.


Amúgy meg a Real Nature egy Carnilove koppintás, csak szarul sikerült nekik.

2018. szept. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
42%
Azért mert a te kutyád fosott tőle még nem szar :D A legtöbb kutyának meg bejön..
2018. szept. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%

Tévedsz.

Kutyaeledeles boltban dolgozok, rengeteg kutyástól hallom, hogy a kutya fosik a real naturetől, vagy durvább esetekben hány is.


De nem veszekszem veled, mert az értelmiség szikrája sem érezhető ki az írásaidból.

2018. szept. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!