Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell albérletbe két...

Miért kell albérletbe két kutyát vállalni?

Figyelt kérdés

Ma véletlenül két segítségkérést is láttam, de amúgy is gyakori.

Két, nagy vagy közepes testű kutya, kirakja őket a tulaj, kutyával nem talàlnak új albérletet.

Nincs más megoldás: gazdi kell a kutyáknak. Ami hasonlóan lehetetlen, mint kutyás albérletet találni.

Aki bármikor kerülhet ilyen helyzetbe, az miért nem előtte gondolkodik?

Kutyát tartani nem kötelező, de ha már vállalója, akkor kutya kötelessége élete végéig gondoskodni róla.

Miért jó albérletbe úgy kutyát vinni, hogy pár évre se tudja vállalni, hogy otthont tud biztosítani? És ők az állatbarátok.



#kutya #felelőtlenség #eldobott kutya #hosszú távon tervezés #15-20 év
2018. dec. 22. 13:25
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam meg soha 1ik albérletnél sem hogy van 1 kistestű kutyám.Ahol megmondtam,ott is csak olyan 2 év után,és úgy,hogy találtam.Ha megmondtam volna,nem kaptam volna meg a lakásokat.
2018. dec. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!