Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A párom Westi kutyust akar,...

A párom Westi kutyust akar, de kikötésekkel. Kaphatunk ilyen kutyát valahol? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Szóval olyan Westit akar ami legalább 4-6 hónapos és maximum 10-12 hónapos, törzskönyves, egészséges, NINCS TRIMMELVE és szuka fontos, hogy szeresse a gyerekeket és lehessen vele ladbázni. Egyedüli kutya lenne, lakásban és kertben egyaránt lenne. Ja és az is jó lenne ha hozzá lenne már valamennyire szokva a fürdetéshez meg a fésüléshez. Honnan szerezzek neki ilyen kutyát? A tenyésztők korábban eladják a kicsiket 8-9 hetesen, de ő olyan kicsit nem akar. Azt gondolja mindig van olyan kutya amit költözés miatt el akarnak adni és egy ő pont egy ilyenre akar lecsapni. Lebeszéljem erről? És beszéljem rá egy kis kutyára 8-9 hetesre? Vagy azért nem reménytelen ez a próbálkozás. Nem tudom mit csináljak... Én is szeretnék már kutyát de szerintem még rá is érne meg lehet jobban megszeretne minket ha pici korától velünk lenne? Vagy ez nem ezen múlik? Azt szeretné a párom ha a kutya a gyerekkel együtt nő fel és ebben igaza is van szerintem de ettől még vehetne fiatalabb kutyát, nem? Igaz azzal több baj van, de majd csak megoldjuk. Amúgy azt mondta az mindegy, hogy hol van elmegy érte bárhová az országban csak legyen.
2010. jún. 28. 11:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Lehet nem minden pontban egyezik az elvárásokkal, de azért nézd meg. Örülnék ha jó helyre kerülne szegény megunt kutyus.

2010. jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
igen sajnos vannak akik "tenyésztőnek" vallják magukat, de ennek keretében szaporítanak. általában ők azok, akiknél rengeteg kutya van és kb az év minden szakában lehet tőlük venni kölyköt. szerintem ha mindenképp ebben a fajtában gondolkodtok, akkor kérdezz körbe westis fórumokon, hogy ki a megbízható tenyésztő. vigyázni kell a párosításokkal is, lehet a yorki amit vettél túl közeli párosításból született.. azért a legtöbb tenyésztő ad garanciát a kutyusra, így ha vmi betegsége van akkor visszaviheted, reklamálhatsz. persze vannak RITKÁN olyan kölykök akik a tk ellenére betegek, de azért ez ritka. a szaporítós kutyus 90%ban beteg szerintem :( plusz ott főleg nem tudod hogy mire számíthatsz viselkedésben. míg ha kinézted a kennelt ahonnan hozni akarod, látod hogy kit kivel akarnak a közeljövőben fedeztetni le tudod ellenőrizni, hogy milyen idegeik vannak, amit a kicsi örökölni fog. idősebb kutya esetében ez hamar kiderül. én azt mondom továbbra is tarts ki a tk mellett! a szaporítós kutyus zsákbamacska mind egészségileg, mind viselkedésben!
2010. jún. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Amit írtál, arról a helyről biztos nem vennék kutyust.

A fórumozás jó ötlet, valamit látogass el kiállításokra ismerkedni. Próbáld meg kicsit túltenni magad a régi csalódáson!

A fórumozáshoz pedig azt javaslom, előbb barátkozz, ismerkedj és csak azután kezdj komolyabb információk után kutakodni. Az a tapasztalatom, ha ismeretlenül beír valaki egy fórumba, hogy kutya kell neki, nem biztos, hogy szerencsés megoldás, viszont ha barátkozol, ismerkedsz, akkor nagyobb bizalommal lesznek feléd, szívesebben adnak tippeket, megismernek téged is, na meg menet közben automatikusan rájössz rengeteg dologra. Direkt faggatózáskor úgysem tudod meg a leglényegesebb információkat, míg ha "beleolvadsz a kutyás közegbe", akkor szépen lassan kinyílik majd az a világ, amibe bele szeretnél látni. nekem legalábbis így volt. :)

2010. jún. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
www.netboard.hu, Kutya, ott a westie-s, illetve a gazdikeresős topikokban is nézelődhetsz, hátha szerencséd lesz.
2010. jún. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!