Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó ötlet lenne még egy kutya?

Jó ötlet lenne még egy kutya?

Figyelt kérdés

Van itthon 4 kutyus 2 a tesómé 1 közös 1 pedig az én kutyám de ő is inkább közös,családi kutya.


A tesómmal folyton veszekedünk miattuk tehát volt hogy én elakartam vinni sétálni egyszerre 2 kutyát és nem engedte mert hogy azaz ő kutyája is és én nem vihetem sehová.

Ha játszok vele elhivja,mikor kölykök voltak mindig kisajátitotta őket nem hagyta hogy foglalkozak velük de persze neki vettek a szüleink még egy törpe tacsit is


Én szeretnék örökbe fogadni vagy vásárolni egy kutyát ami csak a sajátom lesz.Pénzem van és diákmunkán vagyok rendszeresen szóval az nem gond.

A szüleim már beleegyeztek de 5 kutya nem sok?


Az itthoni kutyáim akik az enyémek nem a legaktivabbak sétálok velük egy fél órát és már elfáradtak de én meg sportolni szeretnék a kutyáimmal futni eljárni meg ilyenek de ők nem birják.

Jó ötlet lenne egy aktívabb fajtát pl. németjuhász vagy vizsla? vagy aktívabb keverék?



2019. máj. 26. 12:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Itt az oldal linkje, csak telefonon nem tudtam bemásolni:

[link]

2019. máj. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a linket.


Arról esetleg nem tudsz valamit hogy az örökbe fogadásnak milyen feltételei vannak?

2019. máj. 30. 16:18
 13/14 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 kutyát lehet tartani. Pedig mindenkinek óriási kertje van. Többet csak engedéllyel.
2019. máj. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A feltételeket az egyes gazdikeresőknél kellene megkérdezni, több helyről is osztanak meg ide olyan kutyákat, akik sportra alkalmasak.
2019. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!