Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Eltűnt a lovam! Mit tegyek?

Eltűnt a lovam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. 40 perce hívott a lovarda tulajdonosa, hogy a lovam konkrétan eltűnt.

Senki nem tud semmit, kamera nincs a lovardába.

Azt kell tudni, hogy a lovam bokszban van éjszakánként.

Ami mindenkinek fura, hogy a boksz ajtaján nincsen sérülés, rúgás nyomokat sem látnak.

Hívtam a rendőrséget, ők azt mondták, hogy az ellopás lehetőségét sem kéne kizárni, miután ezt meghallottam azt hittem elájulok.

Senkivel sem vagyok rosszban, miért akarták volna ellopni a lovam?

A lovardából semmi más nem tűnt el, ez talán még ijesztőbb.

Nagyon félek, mert a lovarda autópálya mellett van, és ha mégsem ellopták, hanem kiszökött, akkor mi lett vele.

Szerencsére a korlátozások miatt nincs senki az utcán, úgyhogy elég észrevehető egy szürke-almásderes, kb. 173 cm-es ló.

(Valószínűleg kb. 4 óra körül tűnhetett el, mert a lovász akkor hallott egy ilyen csattanás féle hangot, de nem ment ki, nem is értem, hogy miért.)

A Repülőtéri út mellett van a lovarda, Budaörsön.

Ha valaki esetleg tud valamit kérem itt írjon, vagy ha tud valami tanácsot azt is nagyon megköszönném! :)



2020. dec. 21. 06:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/124 anonim ***** válasza:
17%
Keresd meg!
2020. dec. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/124 anonim ***** válasza:
98%

10-es jól írja.

Nézzetek körül eladási oldalakon hátha valaki gyorsan elakarta adni pl.jófogás, facebook ilyenek. DRónnal járjátok be a környéket, rendőrség járőrözzön arra, Tedd fel a lovat facebookra, akár csoportokba hogy eltűnt, több szem többet lát! Sajnos tényleg sajnszos hogy a lovász is benne van, mivel nem ment ki. Próbáljatok meg egy tolvaj agyával gondolkozni, hogy ő merre és hova mehetett észrevétlenül. Keressetek nyomokat. Plakátold ki a környéket gyorsan, hátha még nem késő. De mindenesetre facebookra tényleg rakd ki és oszd meg hogy ELTŰNTLÓ, VALAKI LÁTTA? vagy ilyesmit azt hidd el meglesz.

2020. dec. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/124 anonim ***** válasza:
76%

11..ezzel tényleg sokat segítesz a kérdezőnek...

Ez alap nyilván! -_-

2020. dec. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/124 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon gyanús a lovász. Nincs a boxon sérülés, ki csak nem mászott?! A másik, hogy hallott egy csattanást és nem megy ki? Ez nem logikus. Lehet kint volt, sőt ő maga vezette ki a lovat... honnan tudhatjuk, hiszen azt mond amit akar, mert nem volt kamera.

Nagyon szurkolok, hogy meglegyen a ló, Facebook csopikban hirdesd nyomravezetői díjjal, hátha tud valaki valamit. A lovásszal meg két verőlegénnyel elbeszélgetnék, mert szerintem nem mondott igaza.

2020. dec. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/124 anonim ***** válasza:
95%

Tájékoztass minket majd, mik a fejlemények?

Hátha aki itt Budaörsi az talán körülnézhetne arra fele, bár nem tudom mennyi az esély, hogy még arra fele legyen. Kitartást kérdező!

2020. dec. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/124 anonim ***** válasza:
95%
Rendőrségi feljelentés ismeretlen tettes ellen, elmondva, hogy a lovász hallott zajt de nem nézett ki. Ők rögtön fogják tudni, h az volt, azt is felismerik, ha valaki hazudozik.
2020. dec. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/124 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Rendőrségen jelentsd fel a lovászt...Nem biztos de sanszos, hogy ő is benne van, mivel hallotta a zajt, de nem ment ki nézelődni, meg hogy 4 órája tűnhetett el de csak 40 perce hívott? Azonnal kellett volna hívnia téged nem is értem...Akkor is ha aludtam volna úgy kipattanok az ágyból..meg egy csattanás szerű zajra egy ember szerintem felugrik és legalább kinéz hogy mégis mi a fene volt ez nem??

2020. dec. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/124 anonim ***** válasza:
100%

17-es vagyok.

Elnézést most látom hogy nem 4 órája hanem 4 órakor?Azaz hajnali 4-kor?

És csak ilyenkor hív? Valami itt nem áll össsze...Egy becsületes lovásban csak van annyi, hogy egyből riaszt ha eltűnt egy ló nem? Legalább is nem ennyi idő múlva, ha akkor riaszt talán még előkerült volna hamar. Vagy akkor nem is tűnt fel neki hogy eltűnt csak amikor hívott?? gyanús a lovász.

2020. dec. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/124 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék vádaskodni, de a lovarda személyzeténél kell kutakodni. Nincs olyan hogy csak úgy eltűnik egy ló. Aki elvitte, nyilván ismerte a lovat. Bementek érte kocsival talán, másra nem tudok gondolni. Rögzíteni kell mielőbb a nyomokat.
2020. dec. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/124 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg cigányok lopták el, felpakolták egy utánfutóra és vitték. Ilyenkor a népes család összejön és gyorsan fel is dolgozzák, hogy minél előbb eltűnjön a bűnjel. Jönnek az ünnepek, ilyenkor a lopások is megszaporodnak.

Részvétem. :(

2020. dec. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!