Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet egy lóról?

Figyelt kérdés
Máe egy ideje szeretnék egy lovat, és úgy gondolom, hogy készen is állok rá. Csak hobbi szinten szeretném, szóval nem is kell egy 3 milliós versenyló. Bértertásban tartanám és heti 4z-5x tudnék kimenni hozzá, és lelovagolnám vagy lefutószáraznám. Tisztában vagyok azzal, hogy gimiben, hétköznap nem fogok tudni kimenni hozzá minden nap, főleg mikor 4-kor sötétedik, de a lovardát is meg lehet kérni, hogy mozgassa le, ha esetleg huzamosabb ideig nem tudok kimenni.A szüleimnek nem is a pénz lenne a a baj(nyilván egy kicsit talán az is)hanem, nem vesznek komolyan és nem tudják hogy lovat tartani normális annak aki lovagol. Találtam is már 1-2 lovat 1 milllió alatt ami megfelelő lenne számomra, elküldöm nekik és semmi. Ahhoz képest hogy van aki szőkőévente 1x megy ki a lovardába, szerintem jó lótartó lennék. Járok lovagolni és már egy fél éve egyik se tudott eljönni megnézni, hogy hogy lovagolok, amikor mutatok nekik egy videót magamról akkor támogatnak de másban nagyon nem. Az edzőmtől is tudnék tanácsot kérni ha valamiben elakadnék, de ők nem azért nem szeretnék mert nem vagyok rá felkészülve ugyanis, sookal könyebnek gondolják az egész sportot mint amilyen. És nagyon el vagyok keseredve, mert még lenne jó pár évem erre a lóra, nem kell dolgozni mennem stb. Ti, hogy tudtátok rábeszélni őket? És olyan válaszokat, hogy törődjek bele, nem tudom, hogy mennyibe kerül egy ló, nem tudnék mellette tanulni stb ilyeneket nem szeretnék :)

2021. jún. 14. 19:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 anonim ***** válasza:
98%

"Találtam is már 1-2 lovat 1 milllió alatt"

és te mennyit keresel? :)

örülj hogy a lovaglást fizetik neked

2021. jún. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/84 anonim ***** válasza:
98%
Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy vegyenek nekem Budapesten egy lakást?
2021. jún. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/84 A kérdező kommentje:
Oké, és ha azt mondom, hogy van rá pénzünk csak nem engedik és nem azért mert drága, hanem szerintük nem járnék ki hizzá, vagy hülyeség lovat tartani
2021. jún. 14. 19:50
 14/84 A kérdező kommentje:
(nem vagyok kislány:)
2021. jún. 14. 19:50
 15/84 anonim ***** válasza:
100%

Olyan vicces amikor ezen az oldalon a 10 évesek lovat akarnak, és úgy állnak hozzá, mintha egy 2000Ft-os műanyag Mylittle ponyhoz amit ha megunnak bedobják a játékos kosárba😄

Gimiben biztos vagyok benne, hogy nem a lovaglás lesz az első ami érdekelni fog. Mi lesz ha majd egyetemre mész és messzebb költözöl? Na ott aztán még ennyi időd sem lenne lovazni. Szegény ló fog rosszabbul járni. Inkább játsz a Star Stable-lel mint minden más korodbeli, azt zsebpénzből is meg tudod venni, és ha nincs időd vagy megunod akkor annyi volt.

2021. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/84 anonim ***** válasza:
100%
de, gimibe kislányok járnak, nem kereső felnőtt emberek. hogy a szüleid mire költik AZ Ő SAJÁT PÉNZÜKET az az ő dolguk. lehet a gyerekük vagy de nincs jogod a pénztárcájukban turkálni.
2021. jún. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/84 anonim ***** válasza:
100%

De, Te még általános suliba jársz, kislány vagy.

“Szerintük nem járnék ki hozzá” :Te magad is írtad, hogy nem tudsz minden nap kijárni. Nem kell ezt tovább ragozni szerintem...Szüleid is látják, hogy ez nálad egy fellángolás.

2021. jún. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/84 anonim ***** válasza:
97%

#16

A kérdező általános iskolás. Most lesz gimis. És akkora nagy zðld fülei vannak... teljesen tudatlan, mint egy hisztis 3 éves.

2021. jún. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/84 anonim ***** válasza:
100%
#18 igazából ilyen szempontból mindegy hogy általános vagy gimi. saját keresete nincsen, de máséval gazdálkodna
2021. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/84 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mennyibe kerül fenntartani egy lovat. És ha most megeyk gimibe nem 10 éves vagyok, kedves 15ös. Ti honnan tudjátok hogy a szüleim mennyit keresnek? Fizetnék a bértertást meg mindent nem is arról van szó, ahogy írtam, hanem hogy nem járnék ki hozzá stb, elég sok ember tart lovat szval ez nem minden esetben egy fellángolás. Ne tudjátok, hogy lenne e időm rá és azért írtam, hogy nem tudok hozzá minden nap kimenni mert reális vagyok magammal szemben. De ez nem azt jelenti, hogy heti 1x mennék ki hozzá
2021. jún. 14. 20:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!