Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet egy lóról?

Figyelt kérdés
Máe egy ideje szeretnék egy lovat, és úgy gondolom, hogy készen is állok rá. Csak hobbi szinten szeretném, szóval nem is kell egy 3 milliós versenyló. Bértertásban tartanám és heti 4z-5x tudnék kimenni hozzá, és lelovagolnám vagy lefutószáraznám. Tisztában vagyok azzal, hogy gimiben, hétköznap nem fogok tudni kimenni hozzá minden nap, főleg mikor 4-kor sötétedik, de a lovardát is meg lehet kérni, hogy mozgassa le, ha esetleg huzamosabb ideig nem tudok kimenni.A szüleimnek nem is a pénz lenne a a baj(nyilván egy kicsit talán az is)hanem, nem vesznek komolyan és nem tudják hogy lovat tartani normális annak aki lovagol. Találtam is már 1-2 lovat 1 milllió alatt ami megfelelő lenne számomra, elküldöm nekik és semmi. Ahhoz képest hogy van aki szőkőévente 1x megy ki a lovardába, szerintem jó lótartó lennék. Járok lovagolni és már egy fél éve egyik se tudott eljönni megnézni, hogy hogy lovagolok, amikor mutatok nekik egy videót magamról akkor támogatnak de másban nagyon nem. Az edzőmtől is tudnék tanácsot kérni ha valamiben elakadnék, de ők nem azért nem szeretnék mert nem vagyok rá felkészülve ugyanis, sookal könyebnek gondolják az egész sportot mint amilyen. És nagyon el vagyok keseredve, mert még lenne jó pár évem erre a lóra, nem kell dolgozni mennem stb. Ti, hogy tudtátok rábeszélni őket? És olyan válaszokat, hogy törődjek bele, nem tudom, hogy mennyibe kerül egy ló, nem tudnék mellette tanulni stb ilyeneket nem szeretnék :)

2021. jún. 14. 19:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim ***** válasza:
100%

"szoval nem latom mi az akadaly"

leginább az hogy nem a saját pénzéből tervezi finanszírozni

2021. jún. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 A kérdező kommentje:
Nekem sem arra kell hogy pózoljak vele, honnan tudjátok, hogy mióta lovagolok és milyen szinten vagyok, 45ös természetesen egy nyugodt vérmérsékletű csődört vagy talán kancát választanék és állatorvossal, edzővel választanám ki
2021. jún. 14. 20:59
 53/84 anonim ***** válasza:
0%
51 es hol zabar az teged,hogy mibol finanszirozza?! Nem penzt kert toled hanem tanacsot.
2021. jún. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/84 anonim ***** válasza:
0%
Amugy nalatok nem tudom,hogy mukodik de nalunk(Erdelyben) sokan jarnak lovagolni hobbybol akinek nincs lova,ezert fizetnek a lovardanak es kozvetve a lo tulajdonosanak. Esetleg lehet ez egy opcio,megmondod a szuleidnek,hogy engedsz mast is lovagolni penzert es visszaterul a befektetes.
2021. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 anonim ***** válasza:
100%
53 tanácsot kért egy olyan dolgokkal kapcsolatban, amivel itt a döntő többség nem ért egyet. a gyakori népe meg olyan, hogy kíméletlenül leírja a véleményét, akár 14 éves a kérdező, akár 40.
2021. jún. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/84 anonim ***** válasza:
10%
55 amint latom a gyakori nepe kimeletlenul hulye es olyan hozzaszolasokat ir aminek koze nincs a kerdeshez. Ritka egy erdemleges valaszt kapni,leginlabb kritizaljak a kerdezot de segiteni eszik agaban sincs.
2021. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/84 anonim ***** válasza:
75%
56 új vagy az oldalon? :D majd hozzászoksz
2021. jún. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/84 anonim ***** válasza:
90%
Hogy lehet erre a kérdésre normális választ adni? A lány szülei felnőtt emberek, akik tisztában vannak az anyagi lehetőségeikkel, és azzal is, hogy a lányuk mennyire megbízható, és mennyire van szüksége lóra. Innentől kezdve nincs miről beszélni. Ez nem a lécci lécci, meg "ha hozok 10 db ötöst, akkor ugye kaphatok pacit?? " kategória.
2021. jún. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 anonim ***** válasza:
84%
Sehogy, ha a szüleid nem akarják erre költeni a pénzüket, nem lesz.
2021. jún. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/84 anonim ***** válasza:
89%
egy 14 évesnek honnan lenne fogalma a szülei anyagi helyzetéről? az nem elég hogy anya xxx xxx-t keres apa meg yyy yyy-t. fogalma sincs a rendszeres kiadásokról, hiteltörlesztés, rezsi, kocsi fenntartása, telefonszámlák, kaja, biztosítás, meg még ezerféle rendszeres havi kiadásuk lehet! ezeket csak a pénzkeresők tudják, akik fizetik, az eltartott gyerek nem! de mégis úgy tesz mintha lenne foglama erről.
2021. jún. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!