Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet egy lóról?

Figyelt kérdés
Máe egy ideje szeretnék egy lovat, és úgy gondolom, hogy készen is állok rá. Csak hobbi szinten szeretném, szóval nem is kell egy 3 milliós versenyló. Bértertásban tartanám és heti 4z-5x tudnék kimenni hozzá, és lelovagolnám vagy lefutószáraznám. Tisztában vagyok azzal, hogy gimiben, hétköznap nem fogok tudni kimenni hozzá minden nap, főleg mikor 4-kor sötétedik, de a lovardát is meg lehet kérni, hogy mozgassa le, ha esetleg huzamosabb ideig nem tudok kimenni.A szüleimnek nem is a pénz lenne a a baj(nyilván egy kicsit talán az is)hanem, nem vesznek komolyan és nem tudják hogy lovat tartani normális annak aki lovagol. Találtam is már 1-2 lovat 1 milllió alatt ami megfelelő lenne számomra, elküldöm nekik és semmi. Ahhoz képest hogy van aki szőkőévente 1x megy ki a lovardába, szerintem jó lótartó lennék. Járok lovagolni és már egy fél éve egyik se tudott eljönni megnézni, hogy hogy lovagolok, amikor mutatok nekik egy videót magamról akkor támogatnak de másban nagyon nem. Az edzőmtől is tudnék tanácsot kérni ha valamiben elakadnék, de ők nem azért nem szeretnék mert nem vagyok rá felkészülve ugyanis, sookal könyebnek gondolják az egész sportot mint amilyen. És nagyon el vagyok keseredve, mert még lenne jó pár évem erre a lóra, nem kell dolgozni mennem stb. Ti, hogy tudtátok rábeszélni őket? És olyan válaszokat, hogy törődjek bele, nem tudom, hogy mennyibe kerül egy ló, nem tudnék mellette tanulni stb ilyeneket nem szeretnék :)

2021. jún. 14. 19:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
86%
Milyen jogon kérsz ilyen nagy ajándékot? Kitűnő vagy? Netán mellette sport vagy zenei stb. versenyeket nyersz meg? Szót fogadsz mindig semmi panasz nincs rád soha? A semmiért biztos nem vennék csak úgy ilyen értékben a gyerekemnek ajándékot. Igenis tegyen érte, ha annyira akarja...
2021. jún. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 anonim ***** válasza:
91%

Általános iskolás takonyként nem a túrót nem vagy KISLÁNY, marha nagy tojáshéjjal a valagadon. Vegyél vissza, te itt ne okoskodj felnőtteknek.

Lószerető emberként mellesleg a büdös életben nem vennék a felelőtlen, trendikézésből lovagoló, követelőző kölkömnek lovat, aki még a gimit se kezdte el, de már vernyákol, hogy jajj, ő télen sötétben nem fog kijárni meg napi szinten gimi mellett sem. Hát ez nem így működik, édesem. A ló nem egy autó, hogy beleülök és megyek vele, amikor kedvem van hozzá. Hanem egy ÉLŐLÉNY, akiről kutyakötelességed gondoskodni, ha vállaltad. Persze, fogsz te majd anyádék pénzével flancolni meg mással edzetni, mert neked büdös foglalkozni vele, de azért maga a pacika kell, mert az menő.

2021. jún. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 anonim ***** válasza:
100%
Ha a falabellás kérdést jelentettétek, akkor ezt a kamu hülyeséget miért nem?
2021. jún. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ló, punktum! És most mars mosakodni utána meg az ágyba!
2021. jún. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 A kérdező kommentje:
Oké ha csak ilyen válaszokat tudtok írni akkor nem kell ezzel időt tölteni, egyáltalán nem ismeritek az élethelyzetemet és nem azt mondtam hogy télen nem járnék ki hozzá de látom ezt se sikerült felfogni. És még mindíg a pénzről írtok de más érvet nem tudtok mondani látom.
2021. jún. 14. 20:06
 26/84 anonim ***** válasza:
87%

Tipik olyan elkényeztetett kisgyerek aki a gimiben a legújabb iphone-nal fog menőzni mert ugye már tudjuk a válaszaiból, hogy a szülei megtehetik...😂 addigra el is felejti a lovat...

Amíg a szüleid tartanak el gyerek vagy. Majd ha lesz szavazati jogod, saját kereseted amiből fenntartod magad akkor majd mondhatod, hogy felnőttél.

2021. jún. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 A kérdező kommentje:
23as miért lenne kamu?
2021. jún. 14. 20:06
 28/84 A kérdező kommentje:
26os, nem iphonom van :))
2021. jún. 14. 20:07
 29/84 anonim ***** válasza:
100%
mindenki az hiszi 14 évesen hogy már hú de felnőtt és már nem kisgyerek. pedig marha messze vagy még a felnőtt léttől. kizártnak tartom hogy nagy rálátásod lenne a szüleid pénzügyeibe, de ha van is, semmi közöd hozzá. arra költenek amit ők jónak látnak.
2021. jún. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 A kérdező kommentje:
nem hiszem magamat felnőttnek, egy szóval nem mondtam
2021. jún. 14. 20:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!