Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti hányszor estetek lóról?

Ti hányszor estetek lóról?

Figyelt kérdés

és amikor megvolt az első esés akkor mennyi ideje lovagoltatok? volt sérülés? és hány évesek voltatok akkor?

hogyan estetek le?

köszönöm a válaszokat, történeteknek is örülök ;)


2012. jan. 11. 20:24
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
7-8 esés, ez a 4. évem :D
2012. febr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim válasza:
6 éve lovagolok és már legalább 40-szer :)
2012. febr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
hat es fel eve lovagolok!2-szer estem
2012. febr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 noni2000 ***** válasza:

Én még nem 3 éve lovaglok de még nem estem le,egyszer meg ugrott alatam a ló de akkor se estem le , mert nagyon erősen fogtam a szárt és pont jol emmelet jól ültem :)

Ezen is mulhat hogy nem esel le :)

2012. febr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
5 év lovagolok, egyszer :) ugrás előtt lecsusszantam, talpra estem és fogtam a szárat a kezemben az akadály túloldalán :D szóval nem rázott meg az eset visszaszálltam és rámentem megint :)
2012. febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Én már nem tudom hányszor estem összesen de szerencsére eddig még komolyabb sérülés nem történt. Nagyon régen mikor kezdő voltam az egyik ló megijedt és elvitt (persze akkor még nem tudtam megfogni) 300 m után egyszer csak bestoppolt és a lendület miatt leestem a nyakán a ló meg berohant az istállóba.szerencsére csak az ijedtség volt nagy ,nem történt nagyobb baj. Aztán volt még sok ilyen kisebb esés de azok nem jelentősek , minél tapasztaltabb az ember , annál jobban tudja kezelni ezeket a dolgokat én úgy vettem észre.
2012. febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

5-6 éve lovagolok.Most 14éves vagyok..az első esésem 12évesen történt..

Elmesélem ha nembaj.! xd

Egy szép nyári délután volt mikor kiakartam menni terepre.:)

De aztán meggondoltam magam ugyanis Joker/3éves,pej, lipicai,mén/ nem volt valami jó formában.

Sajnos nem az én lovam.:// Jokerhez általában minden hétvégén megyek.:)

Nade térjünk vissza az "első" esésemhez..Nem vittem ki terepre nembaj a karámba azért felülök,kicsit lemozgatom majd megnyugszik..

Eddig nem estem nem baj ha kicsit hisztis szokott az lenni máskor is..

Felnyergeltem,kantároztam minden rendben volt ameddig felállítottam a 50centis rudat..

Eddig a 80centivel semmi baj nem volt mindig simán vette..de most ugy gondoltam nem erőltetem meg annyira..így is maga alatt volt.látszott rajta

Vágtában vettem az első ugrást nem is volt olyan rossz..

kicsit rángatta a fejét de hát elvégre én vagyok a főnök..

Gondoltam át ugratok vele még egy párszor utána befejezem.

Sorba ugrattam át őket közbe tettem néhány átlóváltás kis köröket..

De az utolsó előtti ugrásnál történt meg a baj..

Rávetettem magam az akadályra nem volt semmi baj amíg nem jutottam el az ugrásig..A lábam kicsúszott a kengyelből én pedig rácsúsztam az akadályraa.://

Persze kisebb sérülésekkel megúsztam szerencsére Jokernek se lett semmi baja..elsőnek őt féltettem mert neki is kis horzsolás lett a patájánál..elől letörött neki kb 1cm-eres darab a patájából.://

Másnap persze hívtuk hozzá a patkolókovácsot hogy megkörmölje.:D

Szerencsére semelyikünknek nem lett akkora baja.:)

Azóta sokkal összehangoltabban lovagolok vele..és sokkal jobban is megy Joker is.:)

A versenyeken az ugrás lett a kedvencünk.:)

Azt hiszem ettől az eséstől lettünk igazán jóba egymással és jobban megszerettük egymást bárki másnál.:DD

Az elején még csak egy "hülye" kis csődörnek tartottam akin ha csak lovagolok szívatni fog életem végéig. de nem így lett.hála az égnek.:)

És azóta imádok ugratnii...

Azóta csak párszor estem..nemis estem inkább csúsztam le a lóról.:)

Szóval ha nem muszáj akkor a lovat ne hajtsd meg annyira ha nincs kedve nagyon a munkához.:) látni fogod rajta neki, és neked mikor elég.:)

Remélem tudtam segíteni, és a történet is teccett.:)

Bocsi a regényért.x'D

2012. febr. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek :)

utolsó: köszönöm hogy ilyen hosszut irtál :) ne aggódj nem volt unalmas, teccett :) jó, hogy nem lett baja egyikőtöknek sem :))

2012. febr. 29. 17:52
 49/49 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök hogy teccett.;)

és igen szerencsére nagy bajunk nem lett.!! :D

2012. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!