Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet arra hogy vegyenek lovat?

Figyelt kérdés
Van neki hely,mert van tanyánk, takarmány is van széna,zab,alom és sok időm hogy foglalkozzak vele.Tudom ez nagy felelőség meg minden, de nekem egy saját ló az álmom. Lovagolni is tudok sokat járok terepre.Járok lovagolni is de jobb szeretnék saját lovon mert úgy jobb kapcsolatot tudnék kialakítani vele, meg nem kéne akkor 1 órát várni mikor valaki "véletlenül" elkésik vagy nem jön el.
2009. szept. 27. 13:02
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
NEM VAGYOK HÜLYE ÚGYHOGY NEM KELL ÚGY VISELKEDNI MINTHA AZ LENNÉK!Nem azért kérdeztem meg hogy azután azt hallgassam hogy miért ne vegyek, meg baja lesz stb.HÁT NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM MINDENKINEK AKINEK VOLT OLYAN KEDVES HOGY LEFIKÁZZON!Most azt kérdeztem meg hogy mit csináljak nem azt hogy miért ne csináljam.Nem azt akarom hallani hogy úgyis kólikás lesz meg hogy megdöglik.Akkor mennék anyámhoz és megkérdezném hogy vesznek-e, ezt ő is el tudja mondani.Szóval nem kell kibukni a döntéseimen mert úgy is én szenvedem el a következményeit és nem a válaszadók.Nem azt akarom hallani hogy felelőtlen vagyok hogy ilyeneket tervezgetek, és hogy azért ne vegyek lovat mert rossz helyen lesz.KÖSZÖNÖM SZÉPEN EZT A "LELKESÍTŐ,TÁMOGATÓ VISELKEDÉST"!!!!
2009. okt. 1. 18:45
 22/31 A kérdező kommentje:
Aki csak azért ír hogy elmondja milyen rossz ötlet az inkább tartsa meg magának, a jótanácsokat szívesen hallgatom de az olyanokat amit páran írtak azokból elegem van. Ha valakinek nem tetszik hogy meg szeretném valósítani az ötleteimet az inkább tartsa meg magának.
2009. okt. 1. 18:49
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ne várd, hogy mindenki mindenre bólogasson! Veszekedés helyett akár el is gondolkodhatnál azon, amit írtak.
2009. okt. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
91%
A döntésed nem csak rád hat ki hanem a lóra is. Ő is élőlény. Kis h*lye elkényeztetett p*csa!
2009. okt. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, őszinte válaszokat akarsz hallani, vagy azt, ami neked tetszik?

Előfordulhat, hogy nem azt kapod, amit vársz. De legalábbb őszinte. Nem véletlen az, hogy nem kapsz lovat. Még egy őszinte válszat sem tudsz kezelni. Nem hogy egy állatot. Lovász nélkül nem lehet lovat tartani. A hangnemeden meg illő lenne változtatni, kisasszony.

2009. okt. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval nem kell kibukni a döntéseimen mert úgy is én szenvedem el a következményeit és nem a válaszadók."


nem. a lovad fogja elszenvedni! És még annyi dolog van, amit nem írt le senki! Pl. hogy mi lesz, ha el szeretnél utazni. Persze, tudom, nem szeretnél, mert csak a lovaddal akarsz lenni. az első évben. vagy az első kettőben. de gondolom a következő 15-18 évben nem fogsz minden nap kijárni hozzá!


szóval - bár ez nem válasz a kérdésedre- ha mégis ráveszed a szüleid, hogy vegyenek lovat és ha tényleg annyi pénz van, amit írtál, akkor vidd bértartásba abba a lovardába, ahova jársz lovagolni. Alig kerül többe egy ló esetében a bértartás, mintha otthon tartanád, és akkor ha beteg vagy, vagy nem érsz rá pár napig vígan el lesz nélküled!


egyébként remélem sose kapsz lovat! hehe!

2009. okt. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Héhéhééé! mi az h nem akarod belovagolni? Ez így kicsit érdekesen hangzik... Mi van ha nem tudnád... Lovagolsz is meg minden tudod mekkora nagy hihetetlen munka van abban h azokra a lovakra felülhess úgy h nem azon jár az eszed h leszálsz e még saját akaratodbol? Egy ekkora erővel és akarattal elbánni kemény munka... Csak ha igazán komolyan gondolod...
2009. nov. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Jah és még annyi ha rávetted a szüleid... mondd el hogy ! xD
2009. nov. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Nekünk van 4 lovunk meg lovasudvar meg mindenm de én nem nagyon szoktam kijárni:(
2010. jún. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Elolvastad a válaszokat. Én most válaszolok először, de elég ideges voltál, mert eltérő véleményen volt az illető. De hát az életben pont ez az izgi, hogy mindenki ennyire más és más. Nem kell felkapnia vizet ennyire. Elmondd nyugodtan, hogy neked ez nem teszett lepontozod aztán elintézve.

Én is szeretnék lovat, de engem CSAK az anyagiak tartanak vissza. Szerencsére minekünk zárt kertünk van, hamarosan lakható házzal, büdös ellen sem tehenek semmit, se avval ha hangosak vagyunk stb(zártkertbe állatot is lehet tartani és éjjel flexelni is lehet). Egyszóval a pénzen kívül semmi akadálya nincs. Kutyám sem lehet. Nekem is meg kell várnom míg el tudok végre helyezkedni, gyűjtsek pénzt erre is, arra is, kutyára, is lóra is. Türelem én is majdmeghalok már 10 éve, hogy csak EGY KICSI kutyám lehessen!


Na végülis van már lovad? És tudod gondozni, nem unatkozik?

2010. aug. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!