Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet arra hogy vegyenek lovat?

Figyelt kérdés
Van neki hely,mert van tanyánk, takarmány is van széna,zab,alom és sok időm hogy foglalkozzak vele.Tudom ez nagy felelőség meg minden, de nekem egy saját ló az álmom. Lovagolni is tudok sokat járok terepre.Járok lovagolni is de jobb szeretnék saját lovon mert úgy jobb kapcsolatot tudnék kialakítani vele, meg nem kéne akkor 1 órát várni mikor valaki "véletlenül" elkésik vagy nem jön el.
2009. szept. 27. 13:02
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
:( velem is pont ugyan ez volt...nekem se akarták megengedni a lovat pedig 5 éven keresztül nem hagytam őket....és most,hogy megmondtam nekik,hogy miért nem jobb az ,hogyha ők segítenek most kiválasztani a lovat...minthogy majd 16-17 évesen azonnal elhúzok otthonról és veszek én egy szarabb lovat...erre azt mondták,hogyha jövőre kitűnő leszek megint és nem leszek szemtelen,megveszik akár az 1. 000 000 ft-os lovat is :) am most 13 éves vagyok :) remélem (kérdező),hogy te is m egoldod a lovat :)
2012. aug. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!