Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Pár hónapja kezdtem lovagolni...

Pár hónapja kezdtem lovagolni és szeretnék saját lovat. Egy angloarab jó választás lenne?

Figyelt kérdés

2014. jan. 29. 19:33
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Képzeld haver ;) heti 5 x lovagolok napi 2 orat :D
2014. jan. 30. 20:18
 32/41 A kérdező kommentje:
jaa es 2 kulomboző lovon ;)
2014. jan. 30. 20:20
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit beképzelt, kicsit öntelt, kicsit nagyképű,és mindezek mellett nagyon tudatlan vagy!(vagy csak provokálsz) Találkoztam az oldalon néhány magával eltelt emberkével, de a csúcs, az te vagy. Csak keveseknek adatik meg, hogy ennyire tudják dicsérni magukat. Majd ha látsz és találkozol néhány olyan emberrel, aki valóban tud lovagolni, rájössz, hogy te mennyire nem tudsz! A helyedben az egész oldalt lementeném, és néhány év múlva előveheted és körberöhögheted magad! Zseninek is csak addig tartod magad, amíg a beképzeltséged, és önteltséged miatt nagyon pofára nem esel, esetleg a szó szoros értelmében is. Szerencsére a hozzád hasonló zsenikből viszonylag kevés van, egyébként a balesetsebészet tele lenne a hozzád hasonló géniuszokkal. Az is egy csúcsteljesítmény, hogy heti öt alkalommal lovagolsz két órát két lovon edző nélkül, mert minek neked az edző, hisz te jóval többet tudsz, öt hónap után, mint egy edző, és az általad leírtak szerint magadat tanítod,(mire) mert öt hónap lovaglás után még nagyon elkel az edző segítsége. Később sem árt, sőt!(heti öt alkalommal két órában rongálod a két lovat és magadat) Talán már annyira jól lovagolsz és értesz a lóhoz, hogy önállóan belovagolsz egy angloarab csődörcsikót? Öt hónap lovaglás után a nagyon alapokon kívül legfeljebb a kosz ragadt rád. Bármennyire furcsának tartod, de egy csikó belovaglásához nem öt hónap, de öt év gyakorlat és szakmai tudás is kevés! Azt elhiszem, hogy nagyon ügyesnek tartod magad, csak azt nem értem, hogy az anyukádnak mi köze van ahhoz, hogy milyen lovat veszel? Hisz te veszed, gondolom a saját jövedelmedből! Mellesleg az anyukádnak van igaza!
2014. jan. 31. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Khm...Megkérdezhetem esetleg kedves kérdező hogy hány éves vagy?
2014. jan. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok, csak provokál, de még az se megy neki rendesen, mert saját magával kerül ellentmondásba. :)
2014. jan. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim válasza:
Nagyon nem.Egy anglo-arab temperamentumos ,nem ekzdőnek való :P
2014. jan. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem hogy ez a ló nem hozzád vagy hozzád hasonlóhoz fog kerülni....
2014. febr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim válasza:
100%
Te most viccelsz, ember?? Hülye vagy?? :oo Igen! Egy éve lovagolok, 5 hónap után ültem először angol telivéren.. úgy ledobott, azt hittem, fel nem állok. De hogy te most venni akarsz ANGLO-ARAB, CSŐDÖR 3 ÉVES CSIKÓT?????? Na ne lovat vegyél, hanem fussál a patikába Xanaxért!!!!
2014. febr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Szerintem ha még csak 5 hónapja lovagolsz akkor nem kéne saját lovat venni, hanem idősebb-tapasztaltabb lovakon megtanulni normálisan, edzővel.....És csak utána venni lovat, de akkor se egy 3 éves ménnel kell kezdeni.Ehhez legalább 10 éves tapasztalat kell.....én 8 éve lovagolok de még sok mindent kell megtanulnom és ebben az EDZŐM segít nekem..

Ajánlom, hogy te is edzővel kezd el!!

2014. febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
Szerintem inkább lovagolj rajtam!
2014. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!