Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Pár hónapja kezdtem lovagolni...

Pár hónapja kezdtem lovagolni és szeretnék saját lovat. Egy angloarab jó választás lenne?

Figyelt kérdés

2014. jan. 29. 19:33
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
22%
#10-essel egyet értek. :) Pont olyan mintha pesten tanulnál meg autót vezetni. :)
2014. jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
úgy döntöttem ezt a fajtát veszem. Édesanyám erősen tiltakozik nem tudom miért? -.- De megveszem magamnak , tudom hogy készen állok rá. Több négy hónap lovaglás után tutti h tudok valamit :D
2014. jan. 29. 20:12
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze, totál kezdő lovasnak egy hároméves anglo-arab méncsikó több, mint tökéletes! :D


(Ennyire unatkozol?)

2014. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
jaaaj.... pár hónapja lovagolsz, kaásból csikót akarsz, ráadásul anglo-arabot?? sokat kell még tanulnod. előbb legyél haladó szinten lovaglásban, lovagolj már vagy 2 éve, vegyél részt az istálló munkákban, és majd ha ez megvan, akkor elgondolkozhatsz egy nyugodt, idősebb lovon. mondjuk egy 10 év körüli félvéren. a ilyen ló nem kezdőnek való.
2014. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
nem értem, mi jó ebben? ha ennyire unatkozol, menj inkább tanulj valami értelmeset :)
2014. jan. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, a lovaglásnál, de leginkább a lovaknál van egy fontos szó, ALÁZAT! Ebből benned semmi sincs. Ha már ide felteszed a kérdést, látszik, hogy bizonytalan vagy (nem vagy elég tapasztalt). Ha ilyen "pofátlanul" belevágsz, azt be lehet tudni a korodnak...De, hogy vegyél 4 hónapnyi "lovas tudás" után egy 3 éves belovagolatlan anglo-arab mént...Ez nem vakmerőség, hanem színtiszta hülyeség.

Tanulj még, járj lovagolni még egy fél évet és utána gondolkodj el. Ja, és isten ments, hogy otthon tartsd...

2014. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Hát otthon fogom tartani :) sajnálom hogy csalódást kell okoznom . Hát gondolkodtam hogy hova is tegyem , úgy döntöttem hogy velem lesz a lakasban , a kutyáknál is mindig azt mondják hogy állatkínzás hogy a kertben vannak tartva. Igazuk van . szegény pacit nem akarom kínozni .
2014. jan. 29. 20:21
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy panel lakás egyik nagyobb szobájában kényelmesen elfér. Még tv-zni is tud majd ha akar. Arany élete lesz annak a lónak. Nem lesz lobbanékony, mert mindene meglesz. :)
2014. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Énis így gondolom :) Mindig velem lesz éjjel nappal :)
2014. jan. 29. 20:25
 20/41 x) ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy (bár ez a kérdés vicc) sajnos van olyan, aki tényleg így gondolkozik. Sajnos elég sok ehhez hasonló kérdést láttunk már itt, ami nem volt kamu. :/ Az ilyenek miatt nézik le a lovasokat.
2014. jan. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!