Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Pár hónapja kezdtem lovagolni...

Pár hónapja kezdtem lovagolni és szeretnék saját lovat. Egy angloarab jó választás lenne?

Figyelt kérdés

2014. jan. 29. 19:33
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Szia nem akarlak megsérteni de szerintem még korai lovat venned én 6 éve lovagolok és most döntöttem úgy hogy lovat veszek

És ugye gondolom lovardában lovagolsz ott pedig a kezdőknek mindig a legg mamlaszab könnyen kezelhető lovat agyák alá!

Én is így kezdtem és haladtam fel a rang létrán

6 év kemény munkája alatt értüem el azt a szintet hogy úgy döntsék saját lovat veszek

Most egy nehézfejű csődört lovagolok és 1 m ugrunk

Szerintem akkor vegyél lovat hogyha az edződ azt mondja hogy terepen is bármélyk lóval elmész!

És ez egy galopp fajta ami vágtára termett!

Szóval amíg nem vagy terep biztos addig ne is nézegesél lovakat mert ez baleset veszéjes és lehet így jónak tűnik az a ló de megveszed és egy hónapon belül rájösz hogy mékse molt jó döntés megvenni és továbadod és ez.a lónak roszat tesz hogy pár hónapon belül 3 gazdánál járt . És gondolom nem szeretnéd ezt egy lóval csinálni

2019. aug. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!