Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tegnap volt az első esésem,...

Tegnap volt az első esésem, és félek a lovaktól mit tegyek?

Figyelt kérdés
tegnap az edzőm lányával aki27 éves kimentünk terepre. beinditottuk a lovakat váktába de én leestem.a lany nem vette észre csak akkor mikor a ló elvágtatott melletük.sikerült befogni a lovat de csaknem eltörtem a farcsontom.az esés a ló nyakanal tortent de ő tudomast sem szerzett rólam hogy leestem róla.mikor sikerült befogni a lovam megrugta a masik lovat igy mezutan mindketten berohantak az erdőbe kesőbb megtalaltuk őket nekem kissebb agyrázkodasom esfajó farcsontom lett
2015. márc. 8. 13:01
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Az a baj h te mindenben holt biztos vagy apám,közben meg ló közelében nem jársz csak az általad megálmodott dolgaidat nyomod mindig ide elénk... Kipattan valami az okos fejedből és az úgy is van. Nem baj,akkor a 100 ezres lószállításhoz, a redőnygurtnis martingálhoz , a 80 ezres nevezési díjhoz hozzácsapjuk ezt a hülyeségedet is :) Aztán úgyis gondolom bővül még majd a lista mert ugye egy holt biztos ember mért ne tudná megállni h kommenteljen ?!
2015. márc. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
jaj már megint ez a 45 százalékos barom :D ez még érdemben nem szólt hozzá soha semmihez. Ennek kisebbségi komlexusa lehet mert mindig magát emeli mások feje fölé,a leírásaid alapján te loval nem találkoztál még . De azért hasznos tagja vagy a válaszolóközösségnek,valakinek el kell vállalni az ügyeletes laikus hülye válaszolót aki mindent tud a többiekkel szemben ,köszönjük ,hogy te ezt minden kérdésnél elvállalod.. Szülők amúgy kapnak segélyt? Mert úgy tudom ha fogyatékos gyereket nevel jár állami támogatás.
2015. márc. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
0%

Találtam egy nektek való fórumot, ahol több megértésre találhattok:

[link]

2015. márc. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
62%

PónyClub ezen besírtam... nem lányregényekből kell megtanulni lovagolni és lovat gondozni.


Mondjuk kíváncsi vagyok, hogy hányan néztek hátra csutka vágtában, hogy megvan-e a másik,és hányan vennétek észre, hogy leesett (ha nem kiabál).

Nem sokan, ha csak nincs beléd kódolva iszonyat mélyen, hogy reflexszerűen ellenőrizd ezt.

Persze ez nem menti fel a csajszit, csak erősíti, hogy nem volt a helyzet magaslatán.


Én is a lovarda váltás mellett voksolok, mivel az edző felelőtlenül egy inkompetens személyre bízott.


Azért kérdező én kíváncsi lennék, hogy hogyan estél le?

2015. márc. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, nekem csutka vágtában is természetes, hogy hátra-hátranézek, pláne, ha ismerem a terepet (kezdjük ott, hogy ismeretlen terepen nem "csutka vágtázunk"), és tudom, hogy hol engedhetem ezt meg magamnak akár kicsit több időre is. Sose hagyom magára a lovasaimat, és meg vagyok döbbenve, hogy ennek "nagyon erősen kódolva" kell legyen, hogy megvalósuljon... szerintem ennek alapnak kellene lennie.
2015. márc. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
61%
Poni klub az neked túl sok lenne te ánuszgyöngykavics.... Ott oda kell menni a lóhoz is tudod... de te csak a gyakorin láttál lovat ,linkelve és arra is azt hitted h kutya .. A te lovastudásod 2 karakteres sms-ben elküldöm ..
2015. márc. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
29%
Pedig nekem szilárd meggyőződésem, hogy ez a hülye póniklub itten minden rossznak a kútfője. Teljesen összezavarják vele a csajokat, aztán magyarázhat nekik az ember fegyelemről meg tekintélyről, csak bégetik a baromságokat, meg tömik a répát, meg parelli módszer, meg a franc tudja... az egész lovaglásuk egy kudarc, elragadja meg ledobja, bolonddá teszi őket a ló, de azért ők mindenkinél mindent jobban tudnak, bárkit leiskoláznak, feljelentésekkel bombázzák az állatvédelmi hatóságokat (akik aztán időt és fáradságot nem kímélve megállapítják, hogy semmi állatkínzás nem történik, csak már megint valami okos pulykatojás akarja megváltani a világot), szóval szerintem itt lenne az ideje a vegyszeres irtásnak, mert úgy elszaporodtak már ezek a kártevők, hogy a maradék normális lovasokat is elmarják a lovardából. :-(
2015. márc. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
De tényleg,ki segít neked a háttérben? Mert magától ennyire hülye nem lehet valaki. Voltak itt már esetek de mind közül te vagy a legsúlyosabb. Ez már komédia h mennyire egy korlátolt elmaradott ember vagy. Nincs ebbe a témában keresnivalód !
2015. márc. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
jaj kisfiam... Hát erre tanítottalak? Ne járass már le ,apáddal együtt megmondtuk h ne írogass a lovastémába mikor lovat sem láttál még .. Teljesen szégyent hozol a családra.
2015. márc. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
0%

CSILLÁMPÓNIK!

Minél több hülyeséget írtok, annál jobban le tudlak titeket pontozni.

Úgyhogy duguljatok el szépen, nem értetek ti a lóhoz, akármilyen meggyőződéssel is hiszitek magatokról.

2015. márc. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!