Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tegnap volt az első esésem,...

Tegnap volt az első esésem, és félek a lovaktól mit tegyek?

Figyelt kérdés
tegnap az edzőm lányával aki27 éves kimentünk terepre. beinditottuk a lovakat váktába de én leestem.a lany nem vette észre csak akkor mikor a ló elvágtatott melletük.sikerült befogni a lovat de csaknem eltörtem a farcsontom.az esés a ló nyakanal tortent de ő tudomast sem szerzett rólam hogy leestem róla.mikor sikerült befogni a lovam megrugta a masik lovat igy mezutan mindketten berohantak az erdőbe kesőbb megtalaltuk őket nekem kissebb agyrázkodasom esfajó farcsontom lett
2015. márc. 8. 13:01
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Azt Kihagytam hogy nem vagyok profi lovas(8eve lovagolok)

nem szoktam okoskodni csak oda valszolok amiben biztos vagyok vagy utana nézek ha nem vagyok benne biztos. Csak hat ahany ember annyi vélemény es Ugye itt vannak a viták... Pl hogy a lovat etessuk e kezbol vagy sem?

2015. márc. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Nem kevertelek ossze senivel! Te is jol tudod hogy a dolgok "kicsit" elfajultak! Amugy miert linkelted be a válaszomat?(ha jo a memoriam (a hosszútávú nagyon a rövidtávú kevesbe) akkor én nem mondtam olyat neked hogy lovat csak képen lattal...
2015. márc. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Bemásoltam, hogy tudjam mire válaszolok, és véletlenül csak félig töröltem ki.
2015. márc. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Jaa mostmar ertem.

elhiszed amit mondok?

2015. márc. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Nem hiszek semmit, te hülyítesz.
2015. márc. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Akkor ne hidj! Én elmondtam az igazságot!de te nem hiszed el az mar nem az én bajom!
2015. márc. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Szerintem először is: válts lovardát, ha a ló/edző hibájából estél le, de ha a te hibádból, Én akkor is ajánlom. 2.: Ha a ló iránt nem vesztetted el a bizalmadat akkor még oké, válassz egy nyugodt lovat és azon lovagolj, csak lépésben, utána ügetésben és szerintem utána futószáron vágtázz, lépésenként haladj!

Nem tudom, hogy hányadszorra mentél terepre, de amikor Én először mentem terepre az oktató nagyon figyelmes volt, direkt olyan lovat adott alám, ami jó kezdő "terepeseknek", pedig voltunk vagy 7-en és mindig szólt, ha vágta következett, szóval szerintem ilyesmi oktatót keress, mert ha nem néz hátra, nem veszi észre abból nagyobb bajok is származhatnak!

2015. máj. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!