Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tegnap volt az első esésem,...

Tegnap volt az első esésem, és félek a lovaktól mit tegyek?

Figyelt kérdés
tegnap az edzőm lányával aki27 éves kimentünk terepre. beinditottuk a lovakat váktába de én leestem.a lany nem vette észre csak akkor mikor a ló elvágtatott melletük.sikerült befogni a lovat de csaknem eltörtem a farcsontom.az esés a ló nyakanal tortent de ő tudomast sem szerzett rólam hogy leestem róla.mikor sikerült befogni a lovam megrugta a masik lovat igy mezutan mindketten berohantak az erdőbe kesőbb megtalaltuk őket nekem kissebb agyrázkodasom esfajó farcsontom lett
2015. márc. 8. 13:01
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
21%
45%os eddignem szóltam , eddig csak a többieknek nyomtam a zold kezet neked meg a pirosat... De hany eves is vagy? Eleg unalmas lehet az életed... Kukasvagy dobelharító valami ilyesmi lehetsz. Mondok neked egy titkot! Ne legyél ilyen hülye! Es bírják magaddal mert igy Mindenkit eluldozol magad mellől! Tengődsz itt, mint golyafos a levegőben. Es a sajat haragodat*latszik hogy haragszol mindnkure es tele vagy gyűlölettel) másokra engeded ki... Az is elmondom neked hogy sajnállak. A hülyéket sajnálni kell mert nem álltak sorban az esz osztásnál😞 . Az utcán azeetne udh Menj vegig mint multkor hogy ugralszbelevered a fejed az oszlopba... Mert el fognak szállítani az idegszanatoriumba. Es ott nem tudsz majd gyakori kerdesezni... (azaz az életed értelmet us elveszik toled) . Na asszem csak Ennyit akartam... De meg van egy. Ha ilyen csökevényes az agyad akkor használj számoló gepet mert mi 10-én pontozunk le teged minden válasznak te meg egyedul minket. Szoval nem igazán ugyan olyan... Na mostmar hagylak... Amuyg latom most jött erted anyád a kórházba... Huhh csunya sérüléses van! Jobbulást!
2015. márc. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
Te beszélsz a 25%-ban hasznos válaszaiddal? Muhahahaha!
2015. márc. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
Nem a százalék stamit ember! De az biztos hogy egy sarki nyomorek vagy! Anyaddal együtt csinálod es mikor nincs patlrrner nyomod a gyakorit!? Szep szakma... Valoszinuleg a lovagláshoz is innen értessz😉 de tenyleg hany eves vagy? Valoszinu egy barátod sincsen... Mindenkit eluldozol magad mellől ... Változtass ezen ... Mert nagy gondjaid lesznek es csak szopni fogsz de nem csak p0cst(ahogy eddig csináltad) ... Mindenbe olyan biztos vagy... Mikor eljön a világvége vagy leesik a Földre egy nagyobb meteor mindenki menekül te meg orjongeni fogsz es ordibalod hogy ez nem igy van ez nem fog Lee..... Es puff agyon nyomott a meteor... 😁😁
2015. márc. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

aztan jól lepontoztal xd 1 mit érsz el vele? Ugyanolyan hülye maradsz a témához


2 te áll 4 oldalon minden kérdésnél 0 százalékon :D az a 45 százalék is tombolán jött össze nem a használható válaszaidból. Ekkora hígagyú még nem volt itt az oldalon pedig volt pár szerencsecsomag de hozzad képest azok értelmiségiek voltak.

2015. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
Visszasírom valletat,az legalabb tudta min vitatkozik,de baz+ te még lovat nem láttál még könyvből sem.
2015. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
48%

Hol vannak már azok a régi szép idők, amikor az ilyeneket gótikus főtereken porig égették?

Igazi idióta barmok vagytok, ti csak elrontani tudjátok a lovat, aztán szegény oktatók nem győzik verni meg átlovagolni, amikor elhúztatok végre a postahivatalba az újabb Pony Club csomagotokért. De ti vagytok a nagy lovasok, persze, akiket úgy szeret a paci, hogy egyből odajön (naná, hogy odajön, amikor minden zsebetekből répák potyognak), és osztjátok az észt 13 évesen fölnőtt embereknek, akik már akkor lovon ültek, amikor ti még anyátok hasában kuksoltatok, aztán ha valaki nem bégeti veletek a hülyeséget, akkor egyből jön a gyalázkodás.

De azoknak is össze kéne törni a csontját, aki az ilyen elkényeztetett H.P.-ket tenyészti. Ti se nem főztök, se nem mostok, se nem takarítotok, csak parancsolgattok meg hisztiztek, mint valami hercegnő, aztán utána megy a nagy csodálkozás, hogy nem akad egy udvarló sem, aki húsvétkor rátok loccsintson pár csepp Krasznaja Moszkvát. Hát nem véletlen! :-p

2015. márc. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Bocsi ! De nincs igazad rendszeresen segitek a házi munkában! Kerteszkedek minden hétvégén porszívózok es fel mosok. Es honnan tudod hogy nincs egy udvarlom se !? Rengeteg baratom Köztük fiú baratom is van! Együtt járunk nindenhova együtt hülyülünk! De latszoan nagyon ideges vagy! Hogy jajj kiosztotak! Csak el ne kezdjél bogni idegessegedben mert meg lesz a 4. Ocean is!! De ennél nyilvanvalobb mar nem is lehetne hogy féltékeny vagy!! Megkeseredett ven banya!! 😁😁 (ez a 45%-os nak szolt) vagyis a hígagyunak.! Ne légy ideges draga sok ördöggel leszel még te a túlvilágon!
2015. márc. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

Peeeerszeeeee... hiszi a piszi. Pikirt kis balfácán vagy. Lehet, hogy néha-néha szóba áll veled egy gammahím, de hogy max a harmadik randi után hanyatt-homlok menekül, az tuti. Ilyen modorral fél évig sem lehet egy pasit megtartani, az tuti. Marad neked a lovacskád, répát neki, püff bele, aztán... [link]


nyilvanvalobb mar nem is lehetne hogy féltékeny vagy!! Megkeseredett ven banya!! 😁😁 (ez a 45%-os nak szolt) vagyis a hígagyunak.! Ne légy ideges draga sok ördöggel leszel még te a túlvilágon!

2015. márc. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

Jo okos enged szamár szenved! Nincs kedved velem tovab vitázni! Elszabadultam én is meg te is! Meg ugy mindenki! Sajnalom ha bántó voltam de kicsit idegesitettel. Hat igen az a vita ami sok helyen tanítanak! Xd pedig mindnkinek megy magától csak mindenki máskor kezdi el(ha erted) ne follyunk bele a szerelmi életbe. Tenyleg nem vagyok gonosz ! Szoktam káromkodni ha nagyon ideges vagyok vagy ha beutom a lábujjam... Az faaaj. 2 komolyabb kapcsolatom volt. Es nem volt semmi . Olyan hogy idegesito lettek volna vagy haragudott volna ram (forditva se nagyon) gondolom neked tobb! Furcsán nézne ki ha nem... Most kicsit Megpróbálom megmutatni milyen vagyok valojaban.. Tudom ebbol nem fog lejönni sok de szert itogatok valamiket. Amugy nekem nincs pony Klub felhasznlom vagy micsodam... (9eves koromban volt emlékszem kaptam lemezeket meg egy lovas kesztyűt) Te se vagy am rosszindulatu(bar nem ismerlek de a többi valszaidnak 80-90%-ahol kedvesnek tűnsz. Most túlságosan az írás a merultem ahhoz hogy visszagorgessek min is sikerul ossze vesznetek es aztán nekem belekeverednem.😨

ha most Ennyi jutott az eszembe ... Bocsi kérdező hogy itt vitáztunk! Es aztán a fel eletrajzom is vissza olvasod 😉

2015. márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
Összekeversz valakivel, én mindig és mindenkivel undok vagyok, és kizárólag hülyeségeket beszélek, valamint lovat még csak képen láttam stb stb. :-) https://www.youtube.com/watch?v=sTSA_sWGM44
2015. márc. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!